צילום חתונות לא חייב לקחת לכם ים של כסף

מחפשים צלם לאירוע שלכם? נכון, חתונה זה עסק יקר שמכניס אתכם לים של הוצאות. אבל שימו לב, יש בהחלט דרך לחסוך כסף. אין סביה שכל סעיף באירוע שלכם יעלה לכם הון תועפות. ניתן לחסוך בהוצאות ולהצליח לשלוט על המחירים. אחד התחומים הוא תחום הצילום. נכון, אי אפשר להתפשר על צלם בינוני, לא כדאי לוותר על ההנצחה של האירוע המרגש שלכם, אבל זה באמת לא אומר שזה אמור לעלות לכם ים של כסף.

כיצד ניתן להפחית עלויות צילום?

  • יש צלמים בטווח רחב מאוד של רמות ומחירים. כמובן שיש את הגדולים בתחום, אלו מתמחרים את השירות שלהם במחירים גבוהים מאוד, אמנם התוצאות בהתאם. אבל זה לא ממש מתאים למי שמחפש להפחית עלויות. זה לא אומר שאתם צריכים לקחת צלם מתחיל שסיים אתמול את הקורס, אבל צלם לחתונה ברמה טובה יגבה מחיר סביר ואתם תוכלו להיות מרוצים מתמונות באיכות טובה.

 

  • מספר השעות בהם הצלם נמצא באירוע שלכם משפיע משמעותית על המחיר. לכן כדאי לשקול היטב באילו חלקים של האירוע אתם צריכים אותו, ואילו חלקים בעצם אינם צריכים צילום רציף. הדבר גם תופס לצלמי מגנטים, לגביהם תוכלו לבדוק באתר Magnetli. אמנם יש בעלי אירועים שלא יוותרו אף לא על דקה אחת של צילום. אבל אם אתם בראש של הפחתת עלויות ניתן למצוא שעות בהם לא קריטי לכם הצילום המקצועי.

 

  • העיצוב של התמונות באלבום דיגיטלי בהחלט משפיע משמעותית על המחיר. מסיבה זו יש מי שיוותר על עיצובים כאלו ויבחר לקבל את התמונות בפורמט דיגיטלי. לחילופין הוא יבחר לבצע הדפסות בסגנון שנות התשעים, הדפסת תמונות ללא עיצובים.

 

  • גם העיבוד של התמונות משפיע משמעותית על העלויות. כיוון שככל שהצלם צריך לשבת על התמונות ולעבד אותן, כך המחיר שלהם יהיה יקר יותר. כדאי לשמוע על המחיר שהשירות הזה עולה לכם, וכן לשמוע על החשיבות של העיבוד. יש אנשים שדווקא יעדיפו תמונות טבעיות שמכניסות את הצופה ישירות לתוך האירוע בדיוק כמו שהוא היה. בלי משחקים ושינויים שמשנים את המציאות ומייפים אותה.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»