הזמנה לחתונה מייל או בהדפסה?

להזמין את האורחים לחתונה? להודיע לה מבעוד מועד על התאריך שהם צריכים לשמור פנוי? בעידן בו כולנו מרבים להשתמש באמצעים דיגיטליים, עדיין יש כבוד לתוצרים מודפסים. במיוחד אם מדובר על הזמנה לחתונה או לכל אירוע אחר. עדיין מקובל כל כך לשגר הזמנות בדואר, עם בולים ומעטפות… אבל אין זה אומר שזה מה שנכון גם לכם לעשות. כי גם אם אתם מקבלים מידי פעם הזמנות מודפסות אתם לא חייבים לעשות את אותו דבר. כך כי כולם עושים. אתם יכולים וצריכים לחשוב בעצמכם ולבחור מה שמתאים לכם.

למה לשלוח הזמנה לחתונה במייל?

יש לא מעט יתרונות במשלוח הזמנות דיגיטליות לחתונה במייל. ראשית בגלל זמינות ומהירות. כולנו מכירים את הקצב של הדואר הפיסי ואת הזמן שלוקח להזמנות להגיע עד לערים מרוחקות או כתובות קשות לאיתור. שלא לדבר על דברי הדואר שחוזרים אלינו בגלל שהכתובת לא אותרה. משלוח במייל בהחלט עשוי לקצר את התהליך וגם למנוע מצבים בהם הזמנה לא הגיעה ליעדה ואנו לא ידענו על כך. בנוסף אי אפשר להתעלם מכך שמשלוח הזמנות לחתונה במייל חוסכת במשאבים. כי אמנם עלינו להשקיע בעיצוב ואולי גם בעריכת הזמנת וידאו. אבל אין לנו הוצאות הדפסה, ניירת ודואר. מה גם שמשלוח הזמנה לחתונה במייל אינה פוגעת בסביבה.

למה בכל זאת הזמנה מודפסת?

ככל שהאנושות מורגלת במשלוח הזמנות לחתונה בהדפסה, לא תמיד נכון לנו להיות אלו שמפסיקים את זה. לפעמים אנשים, במיוחד המבוגרים שבינינו, מחכים להזמנה שתנחת לתיבת הדואר ליד הבית, זו ההזמנה שאכן מביעה את הציפיה שנגיע לאירוע. ואם לא – הזמנה במייל לא לגמרי מהווה עבורם תחליף. מעבר לכך – ההזמנה המודפסת תופסת את העין ומהווה תזכורת להופיע לאירוע!

> אוהבים ונהנים לעצב בעצמכם ? בקרו באתר ווי דיזיין והכינו לכם אלבומים משפחתיים עם זיכרונות וחוויות מכל הרגעים החשובים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»