חתונה במדבר – איך לארגן את זה נכון?

על איך לארגן חתונה אפשר לכתוב מדריך שלם. אך ברגע שהמיקום שבחרנו הוא המדבר, חוקי המשחק משתנים וישנם עוד כמה דברים שצריך לחשוב עליהם. לעניין  בו תתרחש החתונה יש משמעות רבה ומשתנים שצריך לקחת בחשבון. 

במה שונה חתונה במדבר?

לחתונה במדבר יתרונות וחסרונות כמו בכל מקום אחר. אך ישנם כמה משתנים שמבדילים אותה מחתונות במקומות אחרים. הראשון – המדבר, כנראה יהיה רחוק מרוב האורחים שיוזמנו לחתונה שלנו ויידרש מהם להתאמץ בכדי להגיע. השני – ברוב המקרים נעדיף לחשוב על ארגון מקומות לינה לאורחים שנשארים עד מאוחר. השלישי – כנראה שבאופן טבעי נעדיף ללכת על חתונה קטנה ומצומצמת בשל המרחק (שהקרובים ביותר יתאמצו).

חתונה במדבר – על מה חשוב לשים דגש?

אז הבנו שקיימת מורכבות מסוימת עם קיום חתונה במדבר ובכל זאת, אנחנו אנשי מדבר והחלטנו ללכת על זה. כך נארגן זאת בצורה הטובה ביותר:

  • נרכז ברשימה את כל המגבלות, הקשיים והבעיות שעלולות לצוץ. לאחר מכן נעבור עליהן ונפתור אותן אחת אחת. כדי שלא יהיו הפתעות.
  • אם אנחנו עוד מתלבטים על הלוקיישן, בהחלט ניתן לערוך שאלון בין היקרים לנו ולהבין טוב יותר את עמדתם לגבי המיקום.
  • כשהחתונה במדבר, רצוי לארגן מראש פתרון לינה במקום לחוגגים עד אור הבוקר.
  • כשיש כבר תכנון כללי של האירוע, מומלץ יהיה להגיע פיזית למקום ולחזור על תיאור התכנון כדי 'להרגיש' ולראות טוב יותר איך זה יהיה ואולי לעלות על קשיים עוד לפני החתונה.
  • צריך לזכור את האקלים המדברי ומה הוא מביא אתו. אם החתונה תתרחש בחוץ באוויר הפתוח, נחשוב על הרוח שמגיעה לקראת שקיעת השמש ועל החום במהלך היום.

כשמארגנים חתונה במדבר, ישנם לא מעט שיקולים שצריך לעשות לפני. אך אם אנשי מדבר אתם, חתונה במדבר תהיה חוויה בלתי נשכחת עבורכם. למידע בנושא חתונת קונספט

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

רמקולים

בחירת רמקולים יכולה להיות חיונית מאוד לאיכות הסאונד ולאופן שבו תיהנו ממוסיקה, סרטים וקבצי שמע שונים. בין אם אתם זקוקים לרמקולים למחשב או למערכת הקולנוע הביתית שלכם חשוב מאוד לבחור את הרמקול בצורה נכונה ובהתאם לפרמטרים שונים שכדאי לבחון. התאמת

קרא עוד»
לימודים
משה יצחקוב

שיעורים פרטיים ברשת – האם הם תחליפים לילדים בבידוד

אחד מהדברים שהקורונה הכניסה לחיים שלנו הוא עניין הלימודים הרשת. זה נכון שגם לפני פרוץ המגיפה היה קיים המושג של לימודים מקוונים, אך הוא לא היה נפוץ כל כך כמו עכשיו. גם לאחר שפתחו מחדש את בתי הספר והלימודים חזרו

קרא עוד»
ליווי פרוייקט שיפוץ
בית וגינה
משה יצחקוב

ליווי פרויקט שיפוץ – מתי נצטרך את זה?

שיפוץ בתים הוא עניין שבשגרה. ניתן לשפץ בית קיים, לרוב ישן. בנוסף יש בתים שאנשים רוכשים אותם, הורסים ולאחר מכן משפצים. במאמר זה נכתוב על נושא ליווי פרויקט שיפוץ ומתי נצטרך את זה? מתי נצטרך שיפוץ? מידי כמה שנים אנשים

קרא עוד»