חתונה במדבר – איך לארגן את זה נכון?

על איך לארגן חתונה אפשר לכתוב מדריך שלם. אך ברגע שהמיקום שבחרנו הוא המדבר, חוקי המשחק משתנים וישנם עוד כמה דברים שצריך לחשוב עליהם. לעניין  בו תתרחש החתונה יש משמעות רבה ומשתנים שצריך לקחת בחשבון. 

במה שונה חתונה במדבר?

לחתונה במדבר יתרונות וחסרונות כמו בכל מקום אחר. אך ישנם כמה משתנים שמבדילים אותה מחתונות במקומות אחרים. הראשון – המדבר, כנראה יהיה רחוק מרוב האורחים שיוזמנו לחתונה שלנו ויידרש מהם להתאמץ בכדי להגיע. השני – ברוב המקרים נעדיף לחשוב על ארגון מקומות לינה לאורחים שנשארים עד מאוחר. השלישי – כנראה שבאופן טבעי נעדיף ללכת על חתונה קטנה ומצומצמת בשל המרחק (שהקרובים ביותר יתאמצו).

חתונה במדבר – על מה חשוב לשים דגש?

אז הבנו שקיימת מורכבות מסוימת עם קיום חתונה במדבר ובכל זאת, אנחנו אנשי מדבר והחלטנו ללכת על זה. כך נארגן זאת בצורה הטובה ביותר:

  • נרכז ברשימה את כל המגבלות, הקשיים והבעיות שעלולות לצוץ. לאחר מכן נעבור עליהן ונפתור אותן אחת אחת. כדי שלא יהיו הפתעות.
  • אם אנחנו עוד מתלבטים על הלוקיישן, בהחלט ניתן לערוך שאלון בין היקרים לנו ולהבין טוב יותר את עמדתם לגבי המיקום.
  • כשהחתונה במדבר, רצוי לארגן מראש פתרון לינה במקום לחוגגים עד אור הבוקר.
  • כשיש כבר תכנון כללי של האירוע, מומלץ יהיה להגיע פיזית למקום ולחזור על תיאור התכנון כדי 'להרגיש' ולראות טוב יותר איך זה יהיה ואולי לעלות על קשיים עוד לפני החתונה.
  • צריך לזכור את האקלים המדברי ומה הוא מביא אתו. אם החתונה תתרחש בחוץ באוויר הפתוח, נחשוב על הרוח שמגיעה לקראת שקיעת השמש ועל החום במהלך היום.

כשמארגנים חתונה במדבר, ישנם לא מעט שיקולים שצריך לעשות לפני. אך אם אנשי מדבר אתם, חתונה במדבר תהיה חוויה בלתי נשכחת עבורכם. למידע בנושא חתונת קונספט

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»