מחסן להשכרה – על מה לשים דגש לפני שמשכירים מחסן?

כשמדברים על מחסן להשכרה יש כמה וכמה סיבות לכך, זה יכול להיות שלב של מעבר דירה, משרד או אפילו נסיעה ארוכה ועזיבה זמנית את הארץ או אז תידרש השכרת מחסן שבו יהיה ניתן לאחסן את כל הריהוט והחפצים בהתאם.

איך עושים את זה נכון? ממה כדאי להיזהר ומה יכול בהחלט להפוך לאחסון אידיאלי? על כך ועל מחסן להשכרה במאמר הבא.

איפה כדאי להשכיר מחסן?

כמו בכל דבר כך גם בחירת מחסן, אם צריך להוביל אליו דברים חשוב למצוא מחסן שהוא קרוב גאוגרפית למקום ההובלה ולמה? לא רק בגלל המחיר אלא גם בכדי להיות עם "היד על הדופק" ולהבין מה באמת קורה בכל רגע נתון ובגדול, לשלוט על העניינים גם כשאתם לא בקרבת מקום.

כמו כן, בחירת מחסן להשכרה שקרוב גאוגרפית תחסוך לכם גם בעלויות ההובלה עצמה ומכן חשוב לבחור מחסן שקרוב גאוגרפית למקום המגורים שלכם. ראו לדוגמה מחסנים להשכרה בירושלים!

האם רמת אבטחה מספקת?

הדבר השני שחשוב לדבר עליו זו רמת האבטחה, כמה רמת האחסון בטוחה מפני גניבות או פריצות? בנוסף, חשוב לבחור מחסן שיכול בהחלט לשמור על הציוד גם מפני איומים כמו מזג אוויר קיצוני כמו גשם חזק או חום יוקד.

האם יש ביטוח על התכולה במחסן? שאלה נוספת שכדאי לשאול

שאלה נוספת שחשוב לשאול זה האם הציוד או התכולה שיהיו במקום יקבלו את מלוא האחריות והביטוח? בכדי להימנע ממצבים לא טובים חשוב ביותר לבדוק עוד במעמד הבחירה של המחסן אם בתוך העסקה תוכלו לקבל גם ביטוח בו ירשמו כל הפרטים והפריטים המכוסים מפני כל נזק שקשור באקלים, שבר ועוד.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על החשיבות של מסנן לבריכה ביתית

בכל בריכה חשוב שיהיה מסנן שיטהר את המים. אם אין מסנן לבריכה, המים עלולים להזדהם מה שחלילה יוביל לפגיעה ברוחצים. אז ברור שאם בניתם לכם בריכה או שאתם אחראים על בריכה גדולה אחרת במקום כלשהו, אתם חייבים לדאוג לכך שיהיה

קרא עוד»

מתי משלמים היטל השבחה?

היטל השבחה משמעותו סוג של מיסוי, שמגלם בתוכו עלייה בשוויו של נכס שברשותכם. בשורות הבאות נסביר יותר על המשמעות הנרחבת וכמובן מתי נדרשים לשלם את ההיטל הזה.  למי צריכים לשלם את ההיטל  השבחה של הנכס יכולה להיווצר מצעדים שונים, שנעשים

קרא עוד»

צימרים בצפון

מתכננים לצאת לחופשה מפנקת בארץ? אם עד עכשיו התרגלתם לסגור חופשה בבתי מלון באזורים שונים בארץ, כדאי שתחשפו לחוויית חופשה אחרת ומפנקת באמצעות צימרים יוקרתיים בצפון. נכון שבצימר לא תמצאו חדר אוכל עם בופה מטורף, אבל תוכלו ליהנות מפרטיות מלאה

קרא עוד»