ארון בגדים – כך תסדרו אותו בצורה מושלמת

מי לא מכיר את ההרגשה המעצבנת כשאתם מחפשים בגד בארון ולא מוצאים. הארון כל כך מבולגן ואתם פשוט לא יכולים לראות בו כלום חוץ מבלאגן. ישנם דרכים שונות לסידור הארון אך לא כל דרך עוזרת לשמירה על הסדר לאורך זמן של ארון בגדים.

איך לסדר את ארון הבגדים בצורה הנכונה ביותר?

  • קודם כל הוציאו את כל הבגדים מהארון ונקו את המדפים. הגיע הזמן לעשות סדר!
  • מיינו את הבגדים. פריטים שאתם כבר לא לובשים (כל בגד שלא נלבש מעל שנה) שימו בשקית לתרומה, פריטים בלויים- זרקו. הפרידו בין פרטי קיץ וחורף.
  • את הבגדים של העונה הנוכחית שימו במדפים הקרובים אליכם לעין. את יתר הפריטים, שימו במדפים הגבוהים או הנמוכים. אל תשלבו פריטי קיץ וחורף באותו המדף. זה יוצר עומס ובלאגן.
  • קפלו את החולצות בצורה אחידה, מכנסי פיגמה ופוטר גם מקפלים. מיינו לפי סוג הבגד והעמידו בערמות בארון לפי הסוגים השונים.
  • השתמשו בארון התלייה- תלו מכנסיים, שמלות וחולצות חגיגיות. הדבר גם ישמור על הבגדים וגם יחלק את הבגדים בין ארון המדפים לתלייה ויצור פחות עומס על המדפים.
  • הקפידו לסדר את הארון בחילופי העונות- הדבר גם ישמור על הסדר וגם יתן לכם פרספקטיבה אלו פרטי לבוש יש לכם לעונה הנוכחית ומה כדאי לכם לרכוש, אם בכלל צריך.

סדר בארון – סדר בראש

אין ספק שארון לא מסודר הוא מחזה לא נעים. לא כיף לפתוח את הארון בבוקר ולחפש בגד ללבוש בתוך ערמת בגדים מדובללת. בנוסף, כאשר הארון מבולגן,לרוב הבגדים מקומטים ולא מחמיאים בעת לבישתם. אם תקפידו להשתמש בטיפים המצויינים למעלה, הארון ישאר מסודר בצורה מושלמת לאורך זמן ותוכלו להנות מבחירת הבגדים שלכם כל יום.

אולי יעניין אתכם גם: ארון הזזה 3 דלתות

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»