שוברי תשלום – למי זה רלוונטי?

לא מעט עסקים ובפרט מוסדות לימוד שונים, שולחים אל הלקוחות שלהם שוברי תשלום, בעזרתם הם אמורים לשלם להם עבור השירות שהם רוצים לקבל. למשל, אם צעיר או צעירה רוצים להירשם למוסד לימודים מסוים, אז הם מקבלים בדואר שובר תשלום, איתו הם ניגשים לבנק או לדואר ישראל ומבצעים את התשלום אשר עובר אל המוסד, וכך יש להם הוכחה שהם שילמו עבור הלימודים, ואז הם יכולים להתחיל ללמוד. 

אותם שוברי תשלום מודפסים בבתי דפוס מקצועיים וכוללים, בין היתר את כל פרטי המוסד, כל פרטי העסק, את כל פרטי הלקוח, המועמד אשר אמור לשלם את התשלום, כמובן שהשובר כולל את הלוגו של מוסד והשם המלא שלו, וכן הוא כולל פס מגנטי מיוחד שמאפשר לבצע את התשלום בצורה מלאה ופשוטה.

הדפסת שוברי תשלום בבית דפוס – חסכוני מהיר ופשוט

הדפסת שוברי תשלום מתבצעת בבית דפוס חיצוני, על מנת לחסוך בעלויות, במקום שכל מוסד יבצע זאת בעצמו, הוא פשוט יכול להעביר את כל הפרטים אל בית הדפוס, ושם בעזרת מדפסות שמיועדות לכך, מתבצעות ההדפסות בצורה מהירה ופשוטה. זה הרבה יותר חסכוני, הרבה יותר נוח וזמין. צריך לציין, בתי הדפוס מתמחים בהדפסת צ'קים ושוברי תשלום ויודעים כיצד לבצע הדפסה שמותאמת באופן מיוחד, הן לצרכי המוסד, הלקוח, עבורו הם מתבקשים לבצע את ההדפסה, וכן עבור הבנקים, בין אם זה בנקים רגילים או בנק דואר, לשם אמורים המועמדים לקחת את השובר ולשלם. 

חשוב להדגיש עוד נקודה, עבודה עם בית דפוס חוסכת לא רק זמן אלא גם עלויות, שכן במקום לרכוש מדפסות, תוכנות מתאימות ולהעסיק איש מקצוע שמתמחה בכך, הרי שבית הדפוס מבצע הכל, המוסד רק צריך לבצע את ההזמנה על פי הצרכים שלו, זה הרבה יותר פשוט, הרבה יותר נוח עבורו. אין ספק שזה יכול לחסוך מבחינתנו לא מעט זמן ולא מעט כסף, כשמסתכלים על זה לטווח הרחוק. 

לסיכום, כל מוסד לימודי או עסק שזקוק להדפסת שוברי תשלום, מומלץ מאוד שיפנה אל בית דפוס שמתמחה בכך ואז הוא יוכל ליהנות משירות אטרקטיבי, מהיר ואיכותי. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»