שרת וירטואלי בענן או שרת פיזי

הצורך באחסון חומרים ונתונים הנאגרים ומצויים במחשב הינו ברור ונועד לפעילות השוטפת והמורכבת. ניתן לאחסן את החומרים בשתי שיטות. האחת על ידי שרת פיזי והשנייה היא באמצעות שרת וירטואלי בענן. נשאלת השאלה איזו עדיפה? והתשובה לכך די ברורה. אחסון בענן טוב ויעיל יותר מסיבות רבות. ראשית, שרתים פיזיים תופסים מקום ונפח, וכל תקלה מחייבת  הזמנת טכנאי להתעסקות עימם. נפח האחסון מוגבל וככל שכמות החומר גדלה כך יש צורך בציוד נוסף. לעומת זאת, שירותי אחסון וירטואליים הינם גמישים וניתן להתאימם לצרכים, להקטין או להפחית שטח אחסון בהתאם לצרכים ועוד. אילו סיבות מספיק טובות להעדפת הווירטואלי אבל יש נוספות.

שרת וירטואלי – יתרונות נוספים

החברות בתחום מתחדשות כל העת ומוסיפות שירותים נוספים משיקים שרובם הם חיוניים. אחד מהם הוא שירותי ענן מנוהל המספק אירוח מערכות מחישוב, מערכות שירות ומערכות ארגוניות למיילים, שירותי מיגרציה, ניהול קבצים ועוד. היתרונות המופקים מכל אלו הם ניטור מידע קיים, אבחונו ופיקוח עליו, גיבוי וניהול אחסונו. המשמעות היא שאלו פעולות הנעשות על ידי החברה  החיצונית אשר חוסכות כוח אדם, שעות עבודה ועוד. הן גם נעשות, לרוב, בצורה טובה יותר בגלל התמחותה בנושא.

סוגי שרתים

ניתן למצוא מספר סוגי שרתים ובהם שרתים ייעודיים, שיתופיים ווירטואליים. לכל אחד יש את המאפיינים שלו וכל ארגון או עסק יבחר את המתאים ביותר לצרכיו. בעקרון, שירות זה חשוב וחיוני בעידן המודרני בגלל שהוא מייעל מאוד את העובדה ופעילות העסק. בעידן בו התחרות על כל לקוח מול עסקים הפועלים באותה  נישה היא רבה, יש חשיבות לכל יתרון ובמיוחד ליעילות. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום אשר מספקת שלל פתרונות בהתאמה לכל סיטואציה.

מחפשים שירותי ענן מומלצים? מוזמנים להציץ >>>

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»