טריא בדרך לבורסה – מה זה אומר?

ישנן חבורת ועסקים בתחומים שונים, אשר בשלב מסוים בתהליך ההתפתחות מחליטים בעליהם להפוך אותם לציבוריות, קרי שכל אחד ואחת יוכלו לרכוש מניות ולהיות שותפים בחברה ברמה מסוימת. המטרה היא, לאפשר להכניס הון נוסף לעסק, כלומר לגייס משקיעים אשר ישקיעו בו באופן שוטף.

לשם כך, הם מחליטים להפוך את החברה לבורסאית, כלומר מכניסים אותה לבורסה ואז כל מי שרוצה יכול לקנות מניות של החברה בתנאים מסוימים. כל זה כמובן בכפוף לתנאים שקובעת הבורסה מחד, ולמצב העסק מאידך. בשלב הראשון קובעים בכמה תיסחר המנייה על פי תנאי העסק, ולאחר מכן, בהתאם להיצע ולביקוש, המחיר שלה משתנה.

חברת טריא נכנסה בשנה האחרונה לבורסה אף היא. חברה זו אשר מתמחה בתחום הלוואות חברתיות, הלוואת עמית, ונחשבת לאחת החברות הפופולאריות והאיכותיות ביותר בתחום, מציעה לכל מי שרוצה להשקיע בה, לרכוש מניות בדיוק כפי שחברות אחרות מציעות זאת. חשוב לציין, להבדיל מחברות אחרות, הרי שחברת טריא עושה זאת דרך מיזוג אל תוך חברה קיימת, לוזון נדל"ן, אחת החברות הפופולאריות בתחום הבנייה בישראל.

 

מדוע משתלם להשקיע בטריא?

משקיעים צעירים ומבוגרים אשר מחפשים נתיבי השקעה איכותיים, אפקטיביים, ריווחים, יכולים למצוא בחברת טריא אופציות השקעה איכותיות. מדובר על אופציות אשר יכולות לספק מסלולי השקעה משתלמים בין אם זה לטווח הקצר ובין אם זה לטווח הארוך.

צריך לזכור, כל הרעיון של השקעה בין אם זה בסכומים קטנים ובין אם זה בסכומים גדולים, חייב להתבצע כאשר יודעים בוודאות מה החברה יכולה לספק, מה הנתונים הכספיים שלה ועד כמה הם משמעותיים ביחס לאופי ההשקעה. במקרה של חברת טריא, הרי שניתן למצוא הרבה מאוד דרכים לגלות, לא רק את סוג ההשקעה המשתלמת אלא גם כיצד ניתן להפיק רווח משמעותי מהיכולות של החברות.

צריך לציין בהקשר זה, חברת טריא היא אחת החברות המובילות בתחום של הלוואות עמית, הלוואות חברתיות, לכן, הסיכוי להפיק רווח מסוג השקעה בחברה שכזו, מאוד משמעותי. בוודאי כשמדובר על שוק מתפתח וחברת טריא היא אחת המובילות בו.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»