טראוולור – למה משתלם לנו להשתמש בה?

במשך שנים רבות, לפני עידן האינטרנט, בכל פעם כשהיינו מתכוונים לנסוע לחו"ל, אז היינו פונים אל סוכן הנסיעות שלנו בשביל שיזמין לנו חדרים בבית מלון כזה או אחר. כאשר עידן האינטרנט החל, אז נוצרו אתרים ולאחר מכן אפליקציות שונות, אשר אפשרו לנו להזמין חדר בבית מלון בעצמנו. הבולט שהם הוא בוקינג. 

היום אנחנו נמצאים בשלב חדש. לאחרונה, עלתה לאוויר אפליקציה בשם טראוולור, אפליקציה ישראלית אשר מטרתה לאפשר לנו ליהנות מאפשרות להזמין חדרים בבתי מלון בעולם, תוך כדי שאנחנו נהנים מתנאים הרבה יותר טובים, למשל, אנחנו משלמים הרבה פחות כסף עבור הזמנה. הסיבה שגובה העמלה שהחברה גובה מבתי המלון השונים, הוא נמוך יותר ולכן הלקוח, קרי אנחנו, לא צריכים לשלם מחיר גבוה עבור החדר. 

צריך לומר, האפליקציה כוללת היום למעלה מ-600 אלף בתי מלום בכל רחבי העולם. הוא מתורגם ל-35 שפות, ומאפשר לכל לקוח שמשתמש בה, להשיג את המחירים הטובים ביותר בשוק. מדובר על כוח קנייה משמעותי שיכול לייצר שינוי בתחום התיירות. 

למה משתלם לנו להשתמש באפליקציה זו?

ראשית, האפליקציה מאפשרת לנו, כאמור, למצוא חדרים במגוון מלונות בדובאי, קנקון, אמסטרדם ובכל העולם, בתנאים אטרקטיביים ונוחים. זה נכון לגבי חדרים בבתי מלון מרכזיים, גדולים וזה נכון לגבי בתי מלון קטנים ובינוניים. 

שנית, אנחנו יכולים להשתמש באפליקציה בכל מקום ובכל זמן, בכל מדינה כמעט. זה מאפשר לנו למצוא בקלות רבה יותר חדרים ובתנאים הרבה יותר משתלמים מאשר בכלים ואמצעים אחרים. 

שלישית, הכל נעשה על ידינו, באופן עצמאי, אנחנו לא צריכים להיעזר באיש ולכן אנחנו גם משלמים מחיר הרבה יותר נמוך. התהליך הוא מהיר פשוט, אמין ובטוח. אין ספק שהאפליקציה תשרת אותנו בכל נסיעה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»