טרמפולינה לבית – חשוב להיזהר ולדעת לפני שקונים

כשמתחשק לקפוץ בלי סוף, לשפר מצב הרוח, לשחרר מתחים ולהזרים את הדם והאנרגיה בגוף- טרמפולינה זהו פתרון נהדר להרגיש את כל אלו ואף מעבר. אצלנו ב"מנה ספורט" ישנן טרמפולינות לילדים ולמבוגרים, לחדר או לגינה, במגוון צורות שונות ובגדלים ואיכויות נהדרות. כל אלו, בשלל מחירים וגדלים שיסבו הנאה מרובה לכם, לילדכם ולמשפחתכם.

על איכות לא מתפשרים

ככל שהטרמפולינה עבה יותר, כך גם היא איכותית יותר והיא תחזיק מעמד לאורך זמן ארוך יותר. כמובן שבסוג מוצר כזה- חובה להשקיע, כי על איכות לא מתפשרים. מה שצריך לזכור שלא רק ההנאה חשובה- אלא גם הבטיחות שלנו. טרמפולינה זהו מוצר שיש בו סיכונים רבים ואפשרויות נפילה מרובות. אך אצלנו- איכות היא במקום הראשון, מגן הקפיצים הוא עבה ומרופד היטב וכך גם שאר החלקים לטרמפולינה.

חשוב לשים לב לפני שקונים

על מנת להימנע מסכנות ומפגיעה בגוף האדם, חובה להתקין כיסוי קפיצים מרופד ותקני על הטרמפולינה. חובה נוספת, היא לבחור איכות קפיצים גבוהה- הרי עליהם אנו קופצים ונשענים בכל גופנו בסופו של דבר. מכיוון שהטרמפולינה היא מוצר שיכול להיהרס די מהר, כי יש משקל רב עליו בזמן שימושו, צריך לשים לב לעתים קרובות לחלקיה הרבים. וכשיש צורך לחדש את הטרמפולינה ואף לרכוש חלקים חדשים עבורה. כשצריך לבצע חילוף חלקים- צריך לרכוש מוצרים איכותיים כדי להימנע מקניה חוזרת של חלקים אלו עבור כך. כל תקופה מסוימת צריך לבדוק את הטרמפולינה והחלקים שבתכונה למשל- רשת ההגנה (מבפנים ומבחוץ), כיסוי הקפיצים, החוצץ בין הקפיצים, החוצץ בין הקופצים לבין הקפיצים שמונע נפילה כואבת על קפיצים אלו, משטח הקפיצה, וסולם הנלווה אם יש. ישנו סט חלקי חילוף שניתן לקנות במחיר מוזל אצלנו על מנת לחסוך בעלויות מרובות.

קניה איכותית

זה הזמן שלכם להתפנק ולהזמין לעצמכם טרמפולינה קופצנית שתהפוך לאימון המועדף בחופש ובמיוחד בקיץ הזה. כדאי לכם לרכוש טרמפולינה לבית, הזמינו טרמפולינה חדשה ומקורית באספקה מהירה ואנחנו נדאג שיגיע אליכם טכנאי מקצועי שיסביר וידאג להעביר לכם את כל המידע הנחוץ בשימוש ותחזוקה של הטרמפולינה האיכותית שתקנו אצלנו!

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»