שירותי גרירה – כמה זה יעלה ואיך תדעו שהזמנתם חברה מקצועית?

מכירים את המקרים האלו שבו הרכב שלכם מושבת, אין לכם יכולת פתאום ככה סתם באמצע הדרך? הוא כבר לא מניע? נתקע? ואתם מרגישים די חסרי אונים. במקרה שכזה הפתרון היחידי הוא שירותי גרירה של הרכב למוסך שאותו תבחרו על מנת שהרכב יוכל לעבור את הטיפול המתאים ולחזור לכביש כמה שיותר מהר. קראו בהרחבה באתר חברת מנופים!

כמה זה יעלה לכם?

במידה ובמסגרת ביטוח הרכב שלכם יש תוספת של שירותי גרירה, המחיר הוא לא גבוה ויגיע לסכום של 150-300 ש"ח וברוב המקרים החברה שמבצעת את הגרירה הנה חברה שיש לה הסכם עם חברת הביטוח.

במידה ואין לכם סעיף של שירותי גרירה המחיר יכול להגיע לסכום של כמה מאות שקלים יותר בממוצע שנע בין 500 ל-700 ש"ח.

בכל מקרה, כדי שהגרירה תתבצע עליכם להתקשר למוקד השירות של חברת הגרירה והוא זה שמפנה אליכם את הגרר הכי קרוב והכי זמין על מנת שיתבצע שירות הגרירה. 

למה לשים לב אם אני מזמין גרר שלא דרך חברת הביטוח?

ראשית, אם אתם זקוקים לשירותי גרירה במהלך היום, ניתן ליצור קשר ישירות עם המוסך שלכם (חשוב לשים לב לפעמים למוסך יש שירותי חירום של 24/7). כדאי להתייעץ עם המוסך באשר לחברת הגרר שהם ממליצים להזמין, על מנת שתקבלו את השירות המקצועי ביותר.

שנית, כדאי מאוד לבחור בשירותי גרירה של חברה גדולה ומוכרת, שתמיד תהיה כתובת לפתרון של בעיות שונות. חשוב לציין, שאותן חברות עובדות גם עם קבלני משנה לשירותי גרירה, אבל אלו חייבים לעבוד בסטנדרטיים קפדניים.

דבר נוסף, תתעקשו מול חברת הגרירה לגרור את הרכב למוסך שלכם, גם אם זה במרחק גדול יותר מהמוסך שמוצע לכם. חברת גרירה טובה לא תעשה מזה סיפור.

לסיכום, זה לא נעים להיתקע עם הרכב, אבל אם כבר נתקעים, כדאי שחברת גרירה מקצועית וטובה תעניק לכם שירות ותגרור את הרכב למוסך שלכם.

> קראו גם על השכרת מנופים!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»