שירותי גרירה – כמה זה יעלה ואיך תדעו שהזמנתם חברה מקצועית?

שירותי גרירה

מכירים את המקרים האלו שבו הרכב שלכם מושבת, אין לכם יכולת פתאום ככה סתם באמצע הדרך? הוא כבר לא מניע? נתקע? ואתם מרגישים די חסרי אונים. במקרה שכזה הפתרון היחידי הוא שירותי גרירה של הרכב למוסך שאותו תבחרו על מנת שהרכב יוכל לעבור את הטיפול המתאים ולחזור לכביש כמה שיותר מהר. קראו בהרחבה באתר חברת מנופים!

כמה זה יעלה לכם?

במידה ובמסגרת ביטוח הרכב שלכם יש תוספת של שירותי גרירה, המחיר הוא לא גבוה ויגיע לסכום של 150-300 ש"ח וברוב המקרים החברה שמבצעת את הגרירה הנה חברה שיש לה הסכם עם חברת הביטוח.

במידה ואין לכם סעיף של שירותי גרירה המחיר יכול להגיע לסכום של כמה מאות שקלים יותר בממוצע שנע בין 500 ל-700 ש"ח.

בכל מקרה, כדי שהגרירה תתבצע עליכם להתקשר למוקד השירות של חברת הגרירה והוא זה שמפנה אליכם את הגרר הכי קרוב והכי זמין על מנת שיתבצע שירות הגרירה. 

למה לשים לב אם אני מזמין גרר שלא דרך חברת הביטוח?

ראשית, אם אתם זקוקים לשירותי גרירה במהלך היום, ניתן ליצור קשר ישירות עם המוסך שלכם (חשוב לשים לב לפעמים למוסך יש שירותי חירום של 24/7). כדאי להתייעץ עם המוסך באשר לחברת הגרר שהם ממליצים להזמין, על מנת שתקבלו את השירות המקצועי ביותר.

שנית, כדאי מאוד לבחור בשירותי גרירה של חברה גדולה ומוכרת, שתמיד תהיה כתובת לפתרון של בעיות שונות. חשוב לציין, שאותן חברות עובדות גם עם קבלני משנה לשירותי גרירה, אבל אלו חייבים לעבוד בסטנדרטיים קפדניים.

דבר נוסף, תתעקשו מול חברת הגרירה לגרור את הרכב למוסך שלכם, גם אם זה במרחק גדול יותר מהמוסך שמוצע לכם. חברת גרירה טובה לא תעשה מזה סיפור.

לסיכום, זה לא נעים להיתקע עם הרכב, אבל אם כבר נתקעים, כדאי שחברת גרירה מקצועית וטובה תעניק לכם שירות ותגרור את הרכב למוסך שלכם.

> קראו גם על השכרת מנופים!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

תביעה לפיצויים מגרמניה
Blog
משה יצחקוב

איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה? מדריך מקוצר

ככל שעובר הזמן, עם השנים שמשכיחות את הכאב, גם ניצולי השואה מתמעטים והולכים. כידוע ניצולי השואה זכאים לקצבאות שונות הן מהממשלה הגרמנית והן ממשרד האוצר הישראלי. רבים מהניצולים אינם מנצלים את זכאותם זו מכיוון שאינם רוצים להכניס את עצמם ל'כאב

קרא עוד»
סכיני שף עם חריטה
Blog
משה יצחקוב

סכיני שף עם חריטה – צריך לדעת למי לפנות

מעוניינים לרכוש סכיני שף עם חריטה וזאת כדי להפתיע אדם קרוב או לחדש את כלי המטבח שלכם ולהפוך את העבודה במטבח להרבה יותר נוחה וחלקה מבחינתכם? כל שתצטרכו לעשות זה לוודא כי אתם פונים אל חנות אשר נחשבת למומחית בתחום

קרא עוד»
קורקינט חשמלי בזול
Blog
משה יצחקוב

קורקינט חשמלי בזול – קונים במקום הנכון

לא רוצים לשלם מחיר מופרז על קורקינט חשמלי? אם אתם רוצים לקנות קורקינט חשמלי בזול, עליכם להתחיל בכך שתבדקו היטב את האפשרויות הקיימות לרכישה בחנויות המובילות. זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות ובתוך זמן קצר כדי לברר טוב יותר את

קרא עוד»