קצרים במקום אחסון? מחסן גינה הוא פתרון מושלם

לכל אחד מאתנו יש ציוד רב בבית. כדי ליצור חללים מאווררים במקום מקומות דחוסים בכל רחבי הבית כמו לדוגמה בחדרים, כדאי לפנות חלק מהציוד ולהעבירו למחסן. בדרך זו יוצרים מצד אחד מיקום מרוכז שבו נמצאים כל הפריטים אשר אינם נחוצים ביום יום ומצד שני מצליחים להוציא הרבה מאד דברים מהבית. כך יוצרים מקום פנוי בארונות האחסון הביתיים אשר ינותבו לטובת מוצרים יום יומיים כמו ביגוד והנעלה, או פריטים משפחתיים כלליים כמו מצעים ומגבות.
באתר זה תוכלו להתרשם ממבחר מחסני גינה שיתאימו לצרכים שלכם!

העברת ציוד למחסן 

כל משפחה מעבירה למחסן את הציוד אשר נראה לבני הבית שהוא מיותר בבית, כיוון שהוא תופס מקום רב והוא גם ציוד שהשימוש בו הוא מועט או עונתי.

בין הפריטים שאפשר לאחסן אפשר למצוא ציוד קיץ לים כמו גלשנים, מחצלות, אוהלים, ציוד לקמפינג כמו גזיה וכלי אוכל ייעודיים. בנוסף לכך, אפשר להעביר לשם כלי עבודה חשמליים כמו מקדחה ומברגה, ארגז כלי עבודה הכולל מפתחות שוודיים, מברגים, צבתות, פטיש, משור ועוד. 

מחסן הוא פתרון אידאלי לאחסנת אופניים כך שהם לא יהיו במרפסת. במחסן הם מוגנים מפני רוחות, גשם ושמש חמה וכך לא ייגרמו להם נזקים במהלך האחסון בין מועדי הרכיבה על האופניים.
מחסן מתכת לדוגמא, יכול להוות עבורכם פיתרון מעולה לאחסון איכותי!

ציוד שיכול להימצא מחוץ לבית 

בבתים שאינם גדולים, כל נישה היא מהותית ולכן קיימת אופציה להציב במחסן את מכונת הכביסה ומעליה את מייבש הכביסה. בדרך זו נוח מאד להפעיל במחסן את המכונות ובמקביל מתפנה שטח משמעותי בבית, במרפסת השירות לטובת מטרות אחרות. 

אחת האפשרויות היא להרחיב את חדר הרחצה וכך ליצור מקום נוח יותר לבני הבית על חשבון המיקום אשר היו בו מכונת הכיסה ומייבש הכביסה. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»