עגילי צמודי אוזניים – מומלץ לבחור היפואלרגניים

עגילים הם תמיד משהו שעושה טוב כשיש כאלה ומהרבה סוגים ומינים. מילדות מתחילות בנות לענוד על אוזנן עגילים צמודים או סגנונות שונים של עגילים. בהחלט פריט נאה למראה ומשדר יופי ואסתטיקה וקוליות. 

אך מה קורה כשמחליטים לשים לילדה הקטנה שזה הרגע נולדה עגילים? איזה עגיל לשים ומה יהיה סוגו וכמה יהיה הקוטר שלו ומאיזה חומר הוא יהיה עשוי ועוד התלבטויות כאלה ואחרות 

למה מומלץ לבחור עגילים היפואלרגניים?

כל אמא תבחר את הסוג והמידה והסגנון שנראה לה מתאים ביותר לבייבי שזה הרגע נולדה אך ישנם עגילים שיכולים לעשות לפעמים התפתחויות אלרגיות לא רצויות באוזניים ומשאירים קטמים וצבעים ופריחות לא הכי רצויות על האוזן. 

לכולם יש את ההתלבטות איזה עגיל כדאי לקנות והאם הוא יתאים מבחינת בריאותית לילדה הקטנה שזה יהיה העגיל הראשון שלה. חשיבות העגיל הראשון ובעיקר לילדים קטנים היא אפילו קריטית כי כאשר ישנם עגילים שעושים נזקים כדאי שהבחירה הראשונה תהיה לאחר מחשבה.

למה עגיל זהב הוא האידיאלי לגילאים קטנים

לעגילי הזהב יש המון תכונות שלא כמו מקביליהם האחרים. הם לא יכולים להוציא להחליד. הם לא גורמים נזק לאוזן. הם נרטבים באופן חופשי מבלי לחשוש שמה אחרי הייבוש הם יקבלו צבע אחר או צורה אחרת. הם נראים כמובן הכי יפה וכל העגילים כנראה ומושכים את העין ומיפים את העונדים אותם וגורמים להם להיראות מעולה חדשני ויוקרתי.

הם "בריאים" מאוד מבחינת תכשיט היושב על הגוף ומשדרים אצילות וממלכתיות יוצאת דופן. הם אפילו נושא שיחה בפני עצמו לכל הסובבים הקרובים והמביטים בו. ההשקעה עליו שווה כל שקל שכן תמורה שמקבלים מעגילי זהם כנראה לא מקבלים משום תכשיט מסוג אחר.

עלות עגילי זהב

על העלות של עגילים מזהב ישנו מנעד רחב שמשתנה כמובן ממקום למקום. מ 100 – 300 שקלים וללא הגבלה במקסימום. יש עגילים דמוי או מצופים בזהב ועולים פחות אך אם כבר בזהב עסקינן, רצוי שיהיה כולו זהב מלא כך שלא נחשוש מקילוף כזה או אחר בתכשיט היקר שזה הרגע רכשנו במיטב כספנו.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»