על הכדאיות של השקעות נדל"ן באתונה

על הכדאיות של השקעות נדל"ן באתונה

כל העולם סובל ממשבר הקורונה, שהשאיר מיליוני אנשים בעולם במצב של אבטלה, הפסדים כספיים ומחסור ברמות שונות. אבל דווקא, כך נראה, שוק הנדלן ביוון פורח. איך זה קרה והאם עדיין משתלם להשקיע בנדל"ן יווני?

 

ממשבר למשבר – למה כדאי להשקיע ביוון?

המשבר הכלכלי של 2008 השאיר את יוון במצב כלכלי קשה, אשר הקשה על התאוששות וצמיחה מחודשת, אבל היוונים הצליחו לבסוף לצאת מהמשבר מחוזקים – עד שהגיעה הקורונה ושוב טרפה את כל הקלפים, כאשר היא משאירה את יוון במשבר חדש, שסופו עדיין לא ברור.

 

מצב זה גרם לירידה חדה במחירי הנדל"ן במדינה שטופת השמש, השוכנת לא רחוק מחופי הים התיכון של ישראל.

 

במקביל, אתונה נותרה כשהייתה – מטרופולין עמוס בתיירים, משקיעים זרים, מוסדות שלטון, אוניברסיטאות, אוצרות היסטוריים, מרכזי תרבות ועוד.

כל אלה שומרים על אתונה בתור יעד אטרקטיבי למשקיעים זרים מכל העולם, אשר מעוניינים לשים את ידם על נדל"ן איכותי, עם פוטנציאל גבוהה להניב תשואות נאות.

 

עתיד בהיר

למרות המצב המורכב ומאיים, יוון מראה סימני עמידות וחוזק, גם אל מול משברים קשים. ניתן לראות זאת בהתאוששות העקבית והיפה, שהמדינה הצליחה לבצע בזמן קצר יחסית.

לכן, משקיעים מנוסים צופים כי גם הפעם, היוונים יצליחו לעמוד בחזרה על שתי רגליים במהירות ויאפשרו למשקיעים הזרים במדינה להחזיר את ההשקעה המקורית שלהם בגדול.

 

לסיכום

אז למה לקנות דירה ביוון וספציפית בבירתה? כי אתונה היא יעד כדאי להשקעות בגלל ביקוש גבוה ועקבי לדיור בעיר הגדולה. היא עיר גדולה, עתירה בתרבות, מרכזי שלטון, אוצרות היסטוריים, אוניברסיטאות ותיירות. השאירו לנו פרטי התקשרות, או צרו איתנו קשר לקבלת מידע נוסף, ייעוץ והכוונה.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»