המוצרים המומלצים באלי אקספרס לשנת 2020

רכישה באינטרנט קלה יותר, נעימה יותר, נוחה יותר, והרבה יותר זולה. אתר אלי אקספרס היא פלטפורמת מסחר סינית שמאפשרת לקונים מכל העולם לרכוש מוצרים בקלות ובמהירות, ובמחירים מצוינים לכל כיס. אלי אקספרס מוכרת בזכות המחירים הזולים שלה, שירות הלקוחות, ופתרונות בכל תחום. במאמר זה, נפתיע אתכם ב-3 מוצרים מומלצים באלי אקספרס לשנת 2020.

סטרימר שיאומי – שני מוצרים מפתיעים

לפני כמה שנים, המותג שיאומי לא היה מוכר לאף אחד, והיה ניתן להשיגו בחנויות חו"ל באינטרנט. כיום, המותג הצמיח כנפיים ועשה עלייה רשמית לישראל. בישראל, המוצר יעלה לכם לפחות 300-350 ₪, לעומת זאת באתר עלי אקספרס תוכלו להשיגו בפחות מ- 200 ₪. 

בנוסף, לשיאומי יש גרסה קצת יותר קטנה שנקראת: Xiaomi Stick, שנמכרת בישראל החל מ- 160 ₪. באלי אקספרס, תוכלו למצוא את המוצר הזה במחירים טובים יותר – החל מ- 100 ₪. 

מצלמת רשת Webcam FHD

בתקופה הזאת, בתקופת הקורונה, ישנם חוסרים משמעותיים של מצלמות רשת. בזמנים כאלה, בזמני הסגר, אנחנו חייבים להחזיק מצלמת רשת אחת או שתיים לשם קשר עם המשפחה, שיחות ZOOM, ועוד. גם כאן, אלי אקספרס מצאה פתרון די יעיל – מצלמת רשת במחירים מוזל עם איכות FHD שנתמכת במחשב. 

נורת לד חכמה – Yeelight

תחום הבית החכם הוא תחום גדול, ישנם אלפי מוצרים, ועוזרות קוליות נהדרות. העוזרת הקולית של גוגל מאפשרת התממשקות לבית החכם, למוצרים השונים, ולהדליקם בצורה פשוטה ונוחה. באתר אלי אקספרס תוכלו למצוא עשרות נורות חכמות, בין המומלצות ביותר היא הנורה של שיאומי תחת המותג Yeelight. 

מחפשים המלצות נוספות למוצרים מומלצים כמו משקפי סקי, מוצרים זולים, ואיכותיים בעלי אקספרס? בקרו באתרינו.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»