אמצעי המניעה היעילים ביותר

אם את מחפשת אחר אמצעי מניעה יעיל שאינו הורמונאלי וכזה שאינו מפריע לתשוקה וללהט בזמן שאת מקיימת יחסי המין – כדאי שתכירי את דפי קוטל הזרע המוכרים כדפי VCF – שנחשבים דרך מעולה למנוע הריון. שוק אמצעי המניעה מכיל מגוון מוצרים כמו גלולות, התקן תוך רחמי, קונדומים ושאר אמצעים. ובכול זאת יש את מי שמעדיפה אמצעי מניעה אפקטיבי, לא הורמונאלי שאין בו תופעות לוואי או סכנות. מלבד זאת, שימוש באמצעי אשר יעיל לכ – 3 שעות מתחילת השימוש: יהפוך את יחסי המין לזורמים ונעימים יותר. 

אז מה צריך לדעת על דפי קוטל זרע?

דפים אלה ידועים בשם דפי VCF והם דפים קטנים שמשווקים בחבילות של 9 דפים קטנטנים ודקים בכל חבילה. את הדף עצמו אותו מחדירים בצורה וגינאלית, תוך שהוא מכיל קוטל זרע במידה מספיקה וודאית למניעת הריון. הדף אינו מכיל הורמונים כמו גלולות או התקנים תוך רחמיים, ואינו משבש את הלהט וההרמוניה ביחסי המין כמו קונדום או דיאפרגמה. לכן אמצעי מניעה כזה נחשב פופולארי במיוחד ויעיל עבור נשים וגברים. 

למה כדאי לבחור בדפי VCF? 

בתחילה, חשוב לדעת כי דפים מסוג זה קיימים כבר יותר מעשרים שנה והם שונים מאמצעי מניעה אחרים, משום שהם אסטטיים, לא נראים לעין, אינם מורגשים ופעילים כ3 שעות לאחר ההחדרה: לכן אפשר להחדירם בקלות לווגינה לפני קיום יחסי מין. בנוסף לכך, הדפים אינם מצריכים ניקוי ושליפה משום שהם מתמוססים בקלות בגוף, וחשוב מכול – אינם מכילים הורמונים שעלולים לשבש את תפקודי הגוף. אז אם אתם רוצה למנוע הריון ללא תופעות לוואי – זה הזמן להזמין חבילת התנסות בדפי VCF.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»