החשיבות בייבוא כלב גזעי ולא מהמלטות ביתיות

אנשים רבים רוצים לאמץ כלבים גזעיים. ניתן לנסות להשיג כלבים כאלו בישראל או חושבים על יבוא כלבים גזעיים מחו"ל. יש חשיבות רבה לייבוא כלבים שבמקרים רבים הוא עדיף על השגת גור בארץ. הסיבה לכך היא בעיקר כי קיימים גזעים רבים מאוד בארצות המוצא שלהם וכי קיימת בקרה עליהם מטעם ההתאחדות העולמית לכלבנות. לא בטוח שבישראל המצב דומה מבחינת התעודות של הכלבים. ניתן להיעזר בחברות מקצועיות המתמחות בהבאת גורי כלבים מגוונים ונפוצים. הן יכולות לסייע רבות לכל לקוח בתהליך המורכב.

יתרונות לייבוא מסודר

אחד היתרונות העיקריים הוא במציאת גור בריא של גזע מבוקש. הלקוח יכול לקבל תמונות וסרטונים שלו. לאחר הבחירה הוא יעבור סדרת בדיקות וחיסונים על פי דרישות החוק בישראל וכדי לשמור על בריאותו. ניתן לייבא גורים מגיל ארבעה חודשים. על כל אחד לעבור חיסון כלבת, חיסון משושה, תילוע, וכן, יש להצמיד לו שבב אלקטרוני. יש צורך בבדיקת וטרינר. כל הפעולות הללו כוללת הגשת מסמכים אותם יש לתרגם לטובת משרד החקלאות הישראלי. את הבקשות מגישים ולאחר קבלת האישור מתחילים בתהליך ההטסה לישראל.

אנחנו מתמחים בייבוא כלבים גזעיים! צרו קשר עם רביבלושן דוגס >>>

הטסת בתנאים אופטימליים

הטסת הגור נעשית בכלובים מרווחים ותקניים ועל פי הנחיות בינלאומיות קיימות. הכול למען שמירה על בריאותו ורווחתו של הגור. יש תהליכי רישום ותיעוד בשדה התעופה בארץ המוצא ובישראל. יש צורך לעבור דרך עמיל מכס בשני המקומות, לשלם תשלומים, לקבל אישורים לבדיקות של וטרינר מטעם משרד החקלאות ופרוצדורות נוספות. לאחר כל אלו יימסר הגור לבעליו החדשים. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום. שירותיה כוללים ייעוץ, טיפול בפרוצדורה, ליווי ככל הנדרש ומחירים נוחים. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר וישמחו לשרת כל לקוח נזקק.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»