הילד אוהב כבאיות? 4 צעצועים שישמח לקבל לחנוכה!

חג חנוכה הוא חג האורות, אך גם חג המתנות עבור הקטנטנים שמחכים בכל שנה לקבל צעצוע אהוב מההורים/סבא-סבתא/דודים ובני משפחה אחרים. נהוג בחנוכה להעניק דמי חנוכה לילדים, אך אין ספק כי הענקה של צעצוע מרגש וכיפי במקום ימלא את הסיפוק של כל ילד. לכן אם הילד הקטן שלכם לא מספיק לשחק עם כבאיות, כדאי שתכירו 4 צעצועים בסגנון שהוא ישמח לקבל מתנה לכבוד חג החנוכה.

כבאית מנגנת

צעצוע מדליק המשלב את כלי התחבורה האהוב ביותר על הילד, כן משחק אינטראקטיבי מעניין שעושה קולות וצלילים להנאת הילד. הכבאית המנגנת מגיעה עם כפתורים גדולים ובולטים עליהם הילד יכול ללחוץ בעצמו, ולהסיע ולשחק עם הכבאית בשלל משחקי דמיון.

כבאית עם שלט רחוק

מכונית בדמות כבאית הניתנת לשליטה באמצעות שלט רחוק, כך שהילד מתנסה במשחק מאתגר ומהנה של הסעת הכבאית על ידי לחיצה על כפתורים ותפעול מרחוק של המכונית. כלי תחבורה זה מיועד עבור פעוטות וילדים מגיל שלוש, כיוון שהלחיצה על כפתורי השלט מצריכים אחיזה טובה וכן יכולת למידה של פעולה-תגובה שזוהי יכולת הנרכשת מגילאים אלו.

קנו משחקי עץ לילדים >>>

כבאית של סמי הכבאי

ילדים שאוהבים לשחק עם כבאיות אוהבים במיוחד לשחק עם מכונית כבאית של סמי הכבאי, הלוא הוא הכבאי הגיבור מסדרת הילדים הוותיקה והאהובה. ניתן למצוא מגוון ענק של כבאיות בגדלים שונים מסדרת צעצועי סמי הכבאי, איתם כל ילד ישמח לשחק ולהרגיש כמו הגיבור האהוב עליו.

תחנת כיבוי אש

אפשרות נוספת למתנה מיוחדת ומשמחת המשלבת משחקי דמיון בתחנת כבאות ענקית, ולכן המשחק יכלול בנוסף לכבאית גם צעצועי משחק נוספים כמו כלי תחבורה מתחום החילוץ, מחסומים, דמויות וכן עמדת משחק איכותית.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»