הדברת טרמיטים

אם אתם חושדים שיש לכם טרמיטים בבית, חשוב לפעול במהירות. עץ ​​שנשמע לכם חלול וצינורות בוץ, הם אינדיקציה לכך שהטרמיטים משתלטים. כדאי להיות ערניים, כי טרמיטים יכולים לגרום נזק רב לפני שאתם תבינו בכלל שהם שם. 

הדברת טרמיטים

בעלי בתים ברחבי העולם מוציאים 5 מיליארד דולר בשנה על הדברה ומיגור טרמיטים, לפי חברות ההדברה השונות.

הדרך הטובה ביותר להיפטר מטרמיטים, היא לפנות אל חברת הדברה בכפר יונה אחת כזו מקצועית. אפילו בעל הבית המיומן ביותר, לא יוכל להתחרות עם הניסיון, הידע והמוצרים והציוד של טכנאי מיומן.

איך נפטרים מטרמיטים?

כמה מהדרכים הטובות ביותר להיפטר מטרמיטים, הן להכין מוצרים למיגור טרמיטים על החלק החיצוני של הבית שלכם, להשתמש בכימיקלים ישירים בחלק הפנימי של הבית, להקים פיתיונות טרמיטים ולרסס חומצת בורית ברצפות ובקירות.

אם אתם רוצים לעשות זאת בעצמכם, ישנן שיטות רבות שתוכלו ליישם, החל מקוטלים כימיים מסורתיים ועד אפשרויות אורגניות נהדרות.

להיפטר מטרמיטים תת קרקעיים

תלוי באיזו מדינה אתם גרים, ייתכן שתוכל לרכוש כמה מוצרים להרג טרמיטים ברמה מקצועית. אתם מיישמים את טיפולי הטרמיטים הקונבנציונליים על ההיקף החיצוני של הבית שלכם כדי ליצור מחסום עבורם. 

טרמיטים אינם מסוגלים לזהות את קוטל הטרמיטים, ולכן הם לא מנסים להימנע ממנו. כאשר טרמיט אוכל חומרים שטופלו בעזרת הדברת טרמיטים, הוא ימות. קוטל טרמיטים פועל גם על ידי התפשטות כמו וירוס. כמובן שכל מקרה ייבדק לגופו.

כימיקלים ישירים

ניתן להשתמש בכימיקלים ישירים, שלא כמו קוטלי טרמיטים, בתוך הבית עצמו. אם אתם מזהים טרמיט ורוצים למגר אותו מיד, זו הטכניקה בשבילכם. רססו קצף מיוחד למיגור טרמיטים ישירות לתוך סדקים, חללים וחריצים המהווים מקומות מסתור נהדרים של טרמיטים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

חולצות מותגים לגברים – כי על איכות לא מתפשרים

רכישת חולצות גברים מקושרות לרוב לאיכות, נוחות וסטייל. אך מהו הגורם החשוב ביותר בכל הנוגע לקניית חולצה? הישארו איתנו ותגלו. איך בוחרים חולצה? בהחלטה איזה סוג של חולצה לקנות, ישנם שיקולים שונים כאשר הבדים והסגנונות של חולצת גברים הם הגורמים

קרא עוד»

חופשה משפחתית בדובאי – המקומות שאתם חייבים להכיר

חופשה משפחתית בדובאי היא חלום של רוב המשפחות. עם זאת, עם תכנון נכון, זה יכול להיות מציאות. החופשה המשפחתית בדובאי היא לא רק בילוי והנאה מהחוף בכל יום. זה גם על זמן לבלות יחד כמשפחה ולהכיר אחד את השני טוב

קרא עוד»

היכן תוכלו למצוא צמידים לגברים במחירים משתלמים?

צמיד הוא תכשיט שיש לו לפחות סוגר אחד ועונדים אותו על פרק כף היד, כפי שעונדים רצועת שעון. הצמיד עשוי ממתכת, לרוב מפלדת אל חלד או טיטניום, ובדרך כלל מתכוונן כך שיתאים לפרק כף היד של הלובש אותו. לעתים קרובות

קרא עוד»