בגדי ים שיתאימו לנשים בהיריון

גם אם אתן כבר רגילות למעלות הגבוהות שיש לנו בארץ, אם אתן בהיריון אתן בוודאות נחשפות לתחושות חום חדשות שמעולם לא היכרתן. ובזמן שאתן עסוקות בלגדל בן אדם בבטן, אין שום סיבה שלא תוכלו להשתכשך במים ולצנן את כולכן. כולל את זה שבבטן. אז אחרי שהבנתן שהגוף שלכן הולך להשתנות או כבר התחיל להשתנות, מן הסתם יש בגדים שכבר לא עולים עליכן. כן, זה גם תקף לבגדי הים שלכן.

ובזמן שיש נשים שבוחרות להישאר עם הבקיני מתקופת הרווקות, ישנם בגדי ים שיכולים לתת לכן להרגיש בנח ובחופשיות בגוף שלכן, גם כשהוא הולך הרבה לפניכן.

> בדקו בגד ים שלם באתר מורנה מעצבים

השליש הראשון

לאחר שקיבלתן עליכן את השינוי העומד לקרות בגופכן, תוכלו למצוא בגדי ים מסוג טנקיני, שהוא למעשה גופיית בגד ים. הטנקיני נותן מראה של בגד ים שלם אבל מאפשר לך לזוז בחופשיות יתרה ולהתרחב בנעימים בתוכו. כמו כן, רצוי לחפש תחתוני בגד ים שיהיו ידידותיים להיריוניות, כמו למשל עם חוטים בצדדים, שתוכלו להרחיב עם התקדמות ההיריון.

השליש השני

השליש השני של ההיריון הוא בעצם השליש שבו אתן משתנות באמת. ולמרות השינוי הניכר לעין, בגד הים שלכם יכול להישאר איתכן עוד מהשליש הראשון. כאשר כל אישה מתפתחת בצורה שונה בשליש השני של ההיריון, רק אתן יכולות לדעת האם נוח לכן עוד בבגד הים של השליש הראשון או להתקדם ישר אל בגדי הים של השליש האחרון של ההיריון שלכן.

השליש השלישי

אתן גדולות וזוהרות והטנקיני שלבשתן בשליש הראשון לא עושה אותות הצלחה על הבטן העגולה שלכן. על כן, ההמלצה שלנו תהיה ביקיני תומך או טנקיני להיריון ואם ממש התרחבתן אז אפשר לבדוק בגדי ים למלאות. ביקיני תומך הוא ממש כמו כל ביקיני אחר, רק שכמו בחזיות הרגילות, גם לחזיית בגד הים יש ברזלים והוא נותן תמיכה רבה יותר לאזור החזה, שכרגע עבורכן הוא ממש גדול.

כמו שבטח כבר הבנתן, יש לכן אפשרויות מגניבות ממש לבגדי הים, השתדלו לא לבחור בגדי ים שלמים מאחר ויש להם גבול מתיחה. לבטן שלכן כמובן אין.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»