מצבת אבן מסלע טבעי

אין בכל היקום שני אנשים שהם ממש אותו הדבר. ולכן, כאשר אדם נפטר אנחנו אומרים שאין לו תחליף, כי באמת כל אדם הוא עולם ומלואו, אשר חסרון שלו הוא דבר משמעותי וקשה. כאשר בני משפחה באים להנציח את זכרו של קרוב משפחתם שהלך לעולמו ומגיעים לשלב הנחת המצבה, יש להם פעמים רבות רצון להנציח אותו בצורה ייחודית, לא עוד מצבת אבן פשוטה שתבלע בין אלפי הקברים בבית הקברות, אלא משהו שידגיש את השוני והייחודיות של הנפטר.

> קבלו מידע על מצבות מסלעים מוחלקים

מצבת אבן מסלע טבעי – הכי ייחודי שיש

בדיוק כפי שאין אדם דומה לחברו, כך לכל סלע ישנה צורה משלו. ולכן רבים בוחרים בהנצחת יקיריהם באמצעות מצבת אבן מסלע טבעי. מדובר על סלע אשר מניחים כמצבה בדיוק כפי שהוא, ללא סיתות של האבן. מצבת אבן מסלע טבעי מדגישה את הייחודיות של כל אדם והיא ללא ספק הנצחה מרשימה ומכובדת לנפטר. גם על סלע כזה ניתן לחרוט את שמו של הנפטר ותאריך פטירתו, אך חשוב לשים לב למידות הסלע שיתאימו לחלקה בבית הקברות.

איך ניתן להשיג סלעים עבור מצבת אבן מסלע טבעי?

כמובן שלמשפחה אשר שרויה באבל אין כל צורך להתעסק בחיפוש אחר סלע מתאים, בדיוק בשביל זה ישנן חברות מצבות אשר מתמחות בהקמת מצבות ובין היתר עוסקות גם בהקמה של מצבות מסלע טבעי כאשר הם דואגות לסלעים, ומציגות את האפשרויות לבני המשפחה. כל מה שנותן לבני המשפחה זה לבחור את הצורה בה הם חפצים ולהעביר את הכיתוב על המצבה לחברה. כמובן, במידה ובני המשפחה רוצים תוספות או שינוי למצבה ניתן לשוחח עם אנשי החברה ולהסביר להם את העניין, כך שהמוצר המוגמר יהיה בדיוק לפי שביעות רצונם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»