בנק תמונות

בנק תמונות הוא מאגר לכל התמונות שצולמו על ידי כל אחד. התמונות ממוינות לפי תאריך ומיקום, כך שתוכל למצוא את מה שאתה מחפש במהירות.

בנק תמונות הוא מקום שבו מאוחסנות תמונות. הצלם יכול להעלות את התמונות או לצלם מרשות הרבים או ממקורות אחרים. בנק תמונות מתוחזק בדרך כלל על ידי אדם, אך במקרים מסוימים, הוא יכול להיות גם אוטומטי.

התפקיד החשוב ביותר של בנק תמונות הוא לספק מרחב מאורגן לאנשים למצוא תמונות עבור הפרויקטים והצרכים שלהם. זה גם חוסך זמן ומאמץ לאדם שמתחזק אותו על ידי ביצוע משימות חוזרות כמו תיוג וסיווג.

כמה דוגמאות לארכיון תמונות כוללות:

  • פליקר – קהילה מקוונת שבה משתמשים יכולים להעלות ולשתף את התמונות שלהם עם אחרים;
  • Picasa – שירות מקוון בחינם המאפשר למשתמשים להעלות, לערוך, לארגן, לשתף ולאחסן תמונות דיגיטליות

בנק תמונות מקוון הוא מקור מידע לאנשים שמחפשים תמונות וסרטונים. המאגר מכיל מגוון תמונות שהועלו על ידי צלמים שונים.

שימוש במשאב דיגיטלי זה יכול להועיל מאוד הן לאנשים פרטיים והן למוסדות.

בנק תמונות מקוון הוא שירות מקוון המאפשר למשתמשים להעלות, לשתף ולחפש תמונות. זוהי פלטפורמה לצלמים, אמנים ואנשים שאוהבים צילום. באתר מועלות מעל 100 מיליון תמונות.

למה משמש בנק תמונות

כיום כל מה שעוסק בשיווק, פרסום בגוגל או בבניית אתר זקוק למאגר תמונות גדול. בעוד ישנם אנשים שמצלמים תמונות ומשלמים הרבה כסף לצלם, ישנם אנשים שמעדיפים ללכת על הדרך הזולה ולהשתמש בבנק תמונות. בבנק תמונות ניתן למצוא תמונות בכל אספקט בחיים, בתחומים כללים כגון: אהבה, מערכות יחסים, פיננסים ועבודה ובתחומים יותר ספציפים כמו משכנתא, מסנן למים ועוד.

במאגרי תמונות ניתן למצוא תמונות על כל נושא ותחום בעולם, לא פלא שבנק תמונות הפך לפופלרי מאוד בשנים האחרונות

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

אימוני ספורט לנשים בהריון

רגע הלידה הוא רגע מאוד מרגש עבור נשים. פעילות גופנית היא דרך מצוינת לסייע לך לעבור את הזמנים הקשים של הלידה. תרגילי אירובי למשל הם צורה מצוינת שבה גופך יכול להשתמש בו כדי לשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך,

קרא עוד»

תאורה סולרית בגינה-למה היא עדיפה

תאורה סולארית היא אופציה מבריקה לכל מי שרוצה להתקין תאורה באזורים ללא גישה לרשת חשמל, או במקומות מרוחקים בהם אספקת החשמל מהרשת אינה אמינה. אופציה זו מתאימה גם לשימוש ביתי או אפילו לשימוש מסחרי. התקנת תאורה חשמלית עלולה לגזול זמן

קרא עוד»

חדר כלות

ההתרגשות שלך בעיצומה! ממש עוד כמה שעות את עומדת להתחתן עם בחיר ליבך, ואת מרגישה שאת חייבת להיות במקום שקט שיכניס בך רוגע ושלווה. כמובן שהמלווה שלצידך היא הבנאדם הכי מתאים למשימת הרגעת המתחים, אך חשוב גם שתמצאי את המקום

קרא עוד»