אז מה יש לנו לחדש לכם בעניין תאורת קמפינג? אתם לא מבינים בכלל!

כשמתכננים טיול ובעיקר קמפינג, יש לא מעט פריטים שכדאי לארגן מראש. אחד החשובים שבהם הוא אמצעי תאורה איכותי. יכול להיות שיש לכם פנס, יכול להיות שיש לכם אפילו שניים, אבל יש לנו משהו לחדש לכם בעניין תאורת קמפינג, שאתם לא מבינים בכלל! הכירו את אמצעי התאורה עם הפטנט הלוהט שכדאי לקחת לכל טיול בטבע, ובפרט לשהות לילית.

מנורה או פנס? קבלו גם וגם

בטיולים מסוימים שעורכים בחיק הטבע, למשל בטיולי מערות, חיוני להחזיק פנס צמוד. לעומת זאת, גם אם לא מתוכננת עצירה מאתגרת במערה, בלינת לילה טוב שיהיה אמצעי תאורה שניתן להציב ליד שק השינה, באוהל או ליד שולחן הפיקניקים בערב. ומה שיש לנו לחדש לכם הפעם בעניין תאורת קמפינג זה הדבר הבא: גוף תאורה לשטח, שבעצם משלב בתוכו לא רק פנס או רק מנורה, אלא גם וגם.

מדובר בגוף תאורה שניתן להציב על שולחן, על הקרקע, על סלע וכן הלאה. ובאותו המכשיר יש גם פנס מובנה. ובמקום סוללות, את המכשיר המתוחכם הזה מטעינים בכבל יו אס בי, בעזרת המצת שברכב. גוף התאורה הזה קל לנשיאה, הוא כולל פנס לד חזק ואפילו בנוי בצורה שהופכת אותו מוגן למים, וגם נותן מעל 15 שעות תאורה.

הפטנט שייתן לכם הרבה יותר מתאורה

אם חשבתם עד עכשיו שמדובר על תאורת קמפינג טובה מאוד, מיד תגלו שמדובר על תאורת קמפינג מצוינת, לא פחות. באותו המכשיר משלבים עבורכם קוטל יתושים מובנה. אם לא בראש שלכם להיעקץ שוב ושוב במהלך הטיול או הקמפינג, יש לכם את המכשיר שמבצע את כל הפעולה. תאורת שטח, פנס וגוף תאורה עם קולט יתושים שיכול לפעול במשך שעות רצוף.

>  למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.aquaview.co.il!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»