טיפוח העור רק לנשים?!

טיפוח העור רק לנשים זה דבר שקרה בעבר. במציאות העכשווית גם גברים רבים מגיעים לטיפול בעור שלהם באופן רציף וקבוע. 

טיפוח העור לגברים 

גברים רבים מודעים לצורך בטיפול בעור הפנים שלהם כי הם סובלים או סבלו מאקנה, לאור העובדה שהעור שלהם אינו נעים למגע ועקב חוסר החיוניות שלו.

במקרים רבים הדבר נובע מהזנחה של שנים ועקב העובדה שאדם זה נמצא בכל יום בשמש ולכן קיימת השפעה רבה של קרני השמש שחודרות פנימה לעור. 

כדי להעניק לעור חיוניות ובריאות, מבצעים שימוש בתכשירים ייעודיים לניקוי הפנים, לטיפול בשאריות של האקנה או מבצעים טיפול ייעודי למי שיש פצעים פעילים כדי לייבש אותם.

הקוסמטיקאית מטפלת בכל עור פנים בחומרים המתאימים לו תוך התחשבות באורח הפנים המצריך התאמה מרבית. מי שעובד בשמש חשוב שימרח קרם הכולל סנן uv  כמה פעמים לאורך היום, כדי למנוע השפעות הרסניות של השמש על עור הפנים.

הגעת הגברים למכוני היופי והטיפוח 

לפני כמה שנים הגברים הרגישו אי נוחות כשהגיעו למכוני היופי כיוון שכל הקהל באולם ההמתנה היו נשים. אך עם השנים גברים רבים הבינו את החשיבות הרבה של הטיפול בעור הפנים ולכן הבושה נעלמה וגם באולם המתנה מספרם של הגברים הוא בעלייה מתמדת.

גברים רבים הפכו זאת לעניין קבוע, כמו שהם מגיעים אחת לפרק זמן מסוים למספרה, כך הם מגיעים גם לקוסמטיקאית ויוצאים בהרגשה נפלאה. 

טיפוח העור לנשים 

הקוסמטיקאית מבצעת בעור הפנים של כל אישה ניקיון מהותי ולאחר מכן מורחת את הקרמים הנחוצים לכל אחת על מצבו של העור שלה וממליצה על תכשיר ביתי לעור הפנים. לנשים הבוגרות, היא משתמשת גם בקרמים מתאימים של אנטי איינג'ינג, כדי לעכב את הזדקנותו של העור. 

 בדקי בוסטרים לפנים באתר ג'ליקסיר

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»