שירות הסעות לחברות הייטק

בחברות הייטק רבות הגיעו למסקנה שהעובדים מבזבזים יותר מדי זמן בדרכים לאור פקקי התנועה והעומסים הכבדים ולכן חיפשו פתרונות יצירתיים ופרקטיים.

הסעות לחברות הייטק 

כדי להפוך את השעות המבוזבזות על הכבישים לשעות עבודה, בוצעו שני מהלכים. המהלך הראשון הוא ששבוע העבודה הוא היברידי, יש ימים שבהם העובדים נשארים לעבוד מהבית. המהלך השני הוא הסעות לחברות הייטק.

עובדים רבים גרים בערים הסמוכות למקום העבודה ולכן נקבע מסלול נסיעה קבוע שבו הנהג המיומן אוסף את העובדים מנקודה שעליה סוכם מראש בשעה ספציפית. לאחר שכל העובדים נמצאים במיניבוס, הנהג נוסע לכיוון משרדי החברה. היתרון הוא שמכיוון שמדובר ברכב הסעות, הוא נוסע בנתיבי תחבורה ציבוריים וכך עוקף את כל הפקקים.

יעילות בעבודה 

לאור זאת זמן ההגעה למשרד הוא הרבה יותר קצר. מעבר לכך במהלך הנסיעה רוב העובדים כבר עוסקים בענייני העבודה כדי לקדם הליכים שונים באמצעות הודעות הווטס אפ או המיילים. 

ההנהלה הבינה עד כמה חשוב לארגן שירות הסעות לחברות הייטק ומהו הערך המוסף של העבודה בתנאים האלו. אין ספק שמדובר בצעד נחוץ ורצוי. זו הסיבה שחברות הייטק נוספות, החלו לבצע גם הן שירות הסעות לחברות הייטק. 

חיסכון לעובד 

למהלך יש גם השלכות חיוביות על העובד, הוא אינו נוסע בפקקים בכל יום ולכן הוא מגיע למקום העבודה רענן ועם מצב רוח מעולה. כמו כן הוא חוסך הוצאות של דלק ובלאי ברכב הפרטי שלו. יש גם מקרים שלאור שינוי זה העובד אינו זקוק לרכב כלל ולכן הוא חוסך את כל עלויות האחזקה, הביטוח הרישוי וכו'.

שירות הסעות לעובדים מתבצע במיניבוסים או באוטובוסים וזאת בהתאם לכמות העובדים הגרים בכל עיר או בכל יישוב.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על החשיבות של מסנן לבריכה ביתית

בכל בריכה חשוב שיהיה מסנן שיטהר את המים. אם אין מסנן לבריכה, המים עלולים להזדהם מה שחלילה יוביל לפגיעה ברוחצים. אז ברור שאם בניתם לכם בריכה או שאתם אחראים על בריכה גדולה אחרת במקום כלשהו, אתם חייבים לדאוג לכך שיהיה

קרא עוד»

מתי משלמים היטל השבחה?

היטל השבחה משמעותו סוג של מיסוי, שמגלם בתוכו עלייה בשוויו של נכס שברשותכם. בשורות הבאות נסביר יותר על המשמעות הנרחבת וכמובן מתי נדרשים לשלם את ההיטל הזה.  למי צריכים לשלם את ההיטל  השבחה של הנכס יכולה להיווצר מצעדים שונים, שנעשים

קרא עוד»

צימרים בצפון

מתכננים לצאת לחופשה מפנקת בארץ? אם עד עכשיו התרגלתם לסגור חופשה בבתי מלון באזורים שונים בארץ, כדאי שתחשפו לחוויית חופשה אחרת ומפנקת באמצעות צימרים יוקרתיים בצפון. נכון שבצימר לא תמצאו חדר אוכל עם בופה מטורף, אבל תוכלו ליהנות מפרטיות מלאה

קרא עוד»