שירות הסעות לחברות הייטק

בחברות הייטק רבות הגיעו למסקנה שהעובדים מבזבזים יותר מדי זמן בדרכים לאור פקקי התנועה והעומסים הכבדים ולכן חיפשו פתרונות יצירתיים ופרקטיים.

הסעות לחברות הייטק 

כדי להפוך את השעות המבוזבזות על הכבישים לשעות עבודה, בוצעו שני מהלכים. המהלך הראשון הוא ששבוע העבודה הוא היברידי, יש ימים שבהם העובדים נשארים לעבוד מהבית. המהלך השני הוא הסעות לחברות הייטק.

עובדים רבים גרים בערים הסמוכות למקום העבודה ולכן נקבע מסלול נסיעה קבוע שבו הנהג המיומן אוסף את העובדים מנקודה שעליה סוכם מראש בשעה ספציפית. לאחר שכל העובדים נמצאים במיניבוס, הנהג נוסע לכיוון משרדי החברה. היתרון הוא שמכיוון שמדובר ברכב הסעות, הוא נוסע בנתיבי תחבורה ציבוריים וכך עוקף את כל הפקקים.

יעילות בעבודה 

לאור זאת זמן ההגעה למשרד הוא הרבה יותר קצר. מעבר לכך במהלך הנסיעה רוב העובדים כבר עוסקים בענייני העבודה כדי לקדם הליכים שונים באמצעות הודעות הווטס אפ או המיילים. 

ההנהלה הבינה עד כמה חשוב לארגן שירות הסעות לחברות הייטק ומהו הערך המוסף של העבודה בתנאים האלו. אין ספק שמדובר בצעד נחוץ ורצוי. זו הסיבה שחברות הייטק נוספות, החלו לבצע גם הן שירות הסעות לחברות הייטק. 

חיסכון לעובד 

למהלך יש גם השלכות חיוביות על העובד, הוא אינו נוסע בפקקים בכל יום ולכן הוא מגיע למקום העבודה רענן ועם מצב רוח מעולה. כמו כן הוא חוסך הוצאות של דלק ובלאי ברכב הפרטי שלו. יש גם מקרים שלאור שינוי זה העובד אינו זקוק לרכב כלל ולכן הוא חוסך את כל עלויות האחזקה, הביטוח הרישוי וכו'.

שירות הסעות לעובדים מתבצע במיניבוסים או באוטובוסים וזאת בהתאם לכמות העובדים הגרים בכל עיר או בכל יישוב.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

אימוני ספורט לנשים בהריון

רגע הלידה הוא רגע מאוד מרגש עבור נשים. פעילות גופנית היא דרך מצוינת לסייע לך לעבור את הזמנים הקשים של הלידה. תרגילי אירובי למשל הם צורה מצוינת שבה גופך יכול להשתמש בו כדי לשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך,

קרא עוד»

תאורה סולרית בגינה-למה היא עדיפה

תאורה סולארית היא אופציה מבריקה לכל מי שרוצה להתקין תאורה באזורים ללא גישה לרשת חשמל, או במקומות מרוחקים בהם אספקת החשמל מהרשת אינה אמינה. אופציה זו מתאימה גם לשימוש ביתי או אפילו לשימוש מסחרי. התקנת תאורה חשמלית עלולה לגזול זמן

קרא עוד»

חדר כלות

ההתרגשות שלך בעיצומה! ממש עוד כמה שעות את עומדת להתחתן עם בחיר ליבך, ואת מרגישה שאת חייבת להיות במקום שקט שיכניס בך רוגע ושלווה. כמובן שהמלווה שלצידך היא הבנאדם הכי מתאים למשימת הרגעת המתחים, אך חשוב גם שתמצאי את המקום

קרא עוד»