כמה אביזרי מין בנאדם צריך בבית

נושא המיניות עולה לא פעם לכותרות בשנים האחרונות. אם בעבר היה מדובר על נושא שהוא טאבו, הרי היום מדובר על נושא שנמצא ללא ספק על סדר היום. כמעט בכל סרט ניתן לראות עירום חלקי או מלא, הדיבור על מין ומיניות שובר שיאים ורוב האנשים כבר מרגישים נוחות ופתיחות עם כל התחום הזה. אם בעבר מין היה מקושר לצורך של גברים בלבד, הרי שהיום ברור לכולם שגם נשים נהנות ממין, ואולי אפילו יותר. אחת הדרכים הטובות ביותר לחקור את הגוף שלכם, לגלות מה עושה לכם נעים ומה גורם לכם להגיע לאורגזמה תוך דקות ספורות, היא להשתמש באביזרי מין. היום ניתן למצוא מבחר אדיר של אביזרים וצעצועים שונים, חלקם מתאימים לנשים, חלקם לגברים וחלקם מתאימים לשני בני הזוג.

אביזרי מין – כמה זה יותר מידי?

למעשה אין סוף לכמות אביזרי המין שאתם יכולים להחזיק בבית. לא מדובר כאן על סוד אפל או חטא נורא, אלא על הצורך שלכם ליהנות ממין וממיניות בצורה הפתוחה והטובה ביותר. מגיע לכם להכיר את הגוף שלכם ואת הגוף של בן או בת הזוג שלכם בצורה האופטימלית ביותר. אביזרי מין יכולים להוסיף המון עניין והנאה ליחסי מין זוגיים או לחילופין לכל אחד עם עצמו. אין שום סיבה שלא להצטייד במגוון רחב של אביזרים שונים, על מנת לחקור, ללמוד ולהבין מה עושה לכם טוב ונעים. מומלץ למשל לשלב אביזרים שמאריכים את זמן המשגל ואת עוצמת האורגזמה של הגבר, בשילוב עם אביזרים שונים שמגבירים את עוצמת הגירוי המיני של האישה. ישנם אביזרים שונים שיכולים לענג בו זמנית את שני בני הזוג, או לחילופין ניתן להתמקד באביזר שמיועד נטו לאחד מהם. כל אחד צריך כמובן לבחור את האביזרים והצעצועים שהכי נכונים עבורו, במטרה לשפר את יחסי המין ואת עוצמת האורגזמה שלו.

לסיכום, כל אחד צריך שתהיה לו בבית לפחות מגירה אחת שמלאה באביזרי מין מסוגים שונים, צבעים שונים וגדלים שונים. כל אביזר הוא מיוחד והוא מיועד למשהו ספציפי, כך שמומלץ מאוד לגוון ולהתנסות.

אולי יעניין אתכם גם: מתנות לגבר בזול

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»