בור ביוב

בורות ביוב הם אתר נפוץ לסוגים רבים ושונים של סילוק פסולת. ניתן למצוא אותם בערים, עיירות ואזורים כפריים.

בור ביוב נוצר כאשר שפכים מבניין מושלכים לתוך בור באדמה שנחפר כדי לשמש כמיכל החזקה לנגר מי סופה. המיכל מרופד בבטון או חימר ואז מכוסה באדמה או בצמחייה.

בור הביוב עשוי להיקרא גם מיכל אחזקה תת קרקעי או בריכת אגירת מי סופה תת קרקעית. זה לא נדיר שבורות אלה נבנו על ידי ממשלות מקומיות כחלק מפרויקטים של התחדשות עירונית.

בנוסף לפינוי הפסולת, בורות ביוב מספקים גם ניקוז לנגר מי גשמים. הם גם פועלים כאזור חיץ בין פיתוח עירוני ומערכות אקולוגיות טבעיות.

למה משמש בור ביוב?

בור הביוב הוא בור עמוק שבו נשפכים מי שפכים. הוא ממוקם בפאתי העיר והוא משמש לאיסוף שפכים מבתים סמוכים. בור הביוב בעירנו התמלא בשפכים ומאז הוא דולף.

תופתעו לדעת שבבור הביוב הזה חיים כמה סוגי חיידקים. חיידקים אלו אינם מזיקים לבני אדם אך הם עלולים לגרום לבעיות עבור הסביבה אם הם מגיעים לנהר, מה שעלול להוביל לבעיות בריאותיות עבור אנשים המתגוררים בקרבתו.

בור ביוב הוא בור באדמה שאליו זורמים שפכים מבתים, עסקים ותעשייה. שפכים אלו יכולים לכלול צואה אנושית, שתן ופסולת גוף אחרת. הוא ממוקם בדרך כלל בשטח של בית או עסק ולעתים קרובות יש לו מכסה כדי למנוע ממי גשמים להיכנס לבור.

בורות ביוב הם מחזה נפוץ בנוף האורבני של ערים רבות. ניתן למצוא אותם במקומות כמו בתי חולים, בתי ספר ואזורי מגורים.

לסיכום:

בורות ביוב נמצאים לעתים קרובות ליד נהרות, אגמים ונחלים שבהם גופי מים אלה זורמים לתוך קהילות. מי השפכים מגופי המים הללו זורמים לבורות שם הם מאוחסנים עד להובלתם מחוץ לעיר לטיפול.

בורות ביוב משמשים לעתים קרובות לאיסוף וטיפול בשפכים. הם מראה נפוץ בערים, בהן מי השפכים נאספים ומטופלים לפני שהם משתחררים לסביבה.

חשוב לציין כי בורות ביוב מהווים סיכונים לבריאות האדם, במיוחד כאשר הם אינם מנוהלים כראוי. זה יכול להוביל למגוון של בעיות בריאותיות כמו דלקות עור ומצבי נשימה. מידע נוסף באתר https://idan-drill.co.il/

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»