מדבקות לוגו בית ספר – הדרך היעילה והחסכונית במקום לקנות חולצות בי"ס

רכישת חולצות לבי הספר זו הוצאה נוספת שמעיקה על הורים לא מעטים. הם כבר ביצעו רכישה של מכשירי כתיבה ומחברות, ספרי לימוד וחוברות, תיקים וילקוטים, והנה כעת עליהם לרכוש גם חולצות תלבושת עבור התלמיד שמתחיל את שנת הלימודים. נכון, אין ברירה, כי זו דרישה מינימלית של בית הספר, וללא חולצת תלבושת אי אפשר להופיע ללימודים. אבל ניתן למצוא פתרון מוצלח ומנצח, שמאפשר לנו לדלג אל שלב רכישת חולצות התלבושת.

כיצד אפשר לחסוך את רכישת חולצות התלבושת?

חולצות תלבושת הם פריט אלמנטרי וחשוב מאוד לכל תלמיד. על החולצה מודפס הסמל של בית הספר וכך יכול התלמיד להופיע ללימודים לפי דרישות בית הספר. אך למעשה מדובר על חולצה בסיסית ופשוטה שיש לכל אחד מהתלמידים כמה וכמה כמוה. ההבדל בין חולצה שימושית ורגילה לחולצת בית ספר הוא בסך הכול בלוגו שמודפס על החולצה. אז למה באמת לרכוש מלתחה כפולה? אולי אפשר למצוא פתרון שיאפשר לנו להטביע על החולצה את סמל בית הספר, בצורה כזו שאפשר יהיה להסיר אותו בעת הצורך?

הפתרון העכשווי כבר כאן

הפתרון העכשווי עבור הצורך הזה כבר כאן, ומספר רב של תלמידים כבר בחר לחסוך את ההוצאה של רכישת חולצות בית ספר. תלמידים אלו מצוידים בחולצות רגילות ושימושיות אשר יכולות להתאים גם להדפסת סמל. אבל את ההדפסה הם לא ביצעו. חלף זאת הם מצמידים על החולצה את הסמל של בית הספר אשר מודפס על מדבקה מיוחדת שמתאימה להדבקה על טקסטיל. את מצמידים בבוקר את הלוגו על החולצה, והנה להם חולצת בית ספר לכל דבר ועניין. המדבקה איכותית ומתאימה לשימוש זה, וכך ניתן להגיע לבית הספר עם חולצת תלבושת בהתאם לכללים, בלי לרכוש חולצות מיוחדות עבור מטרה זו.

העלות של המדבקות

המדבקות שעליהן מדפיסים את הלוגו הן מדבקות מיוחדות ועמידות אשר נועדו להחזיק מעמד על גבי החולצות. כמו כן מבצעים עליהן הכנה למדבקות להדפסה בהתאם לבית הספר בו הלמיד לומד. אמנם המחיר של המדבקות הללו אינו זול מאוד, אבל בהנחה שהמדבקות חוסכות לנו רכישת חולצות זה עשוי להיות משתלם מאוד.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»