סיוד גגות ולמה זה חשוב

מדינת ישראל ידועה באקלים החם השורר בה במהלך רוב חודשי השנה. גם בתקופת החורף ניתן לראות את השמש מציצה מבין העננים מדי פעם, וכך הטמפרטורות עולות. הדרך של הישראלים להתמודד עם החום הקיצוני בחודשי הקיץ החמים במיוחד, היא באמצעות הדלקת מזגן בטמפרטורה כמה שיותר נמוכה.

אך נוסף לאמצעי הקירור הסטנדרטיים, מומלץ לחשוב על סביבת הבית וכיצד ניתן לצמצם את חדירת החום הקיצוני אל תוך חלל הבית. חשוב לדעת כי המבנה של הבית כשלעצמו אינו מעניק את ההגנה הדרושה מפני מזג אוויר חם, אלא יש צורך ליישם שכבת הגנה שתבודד את החום מהבית באמצעות פעולה של סיוד גגות. קראו על תיקון גג רעפים לקראת העונה החמה.

הגנה כפולה על הבית

ידוע כי כדי לשמור על הגנה מלאה של הגג והבית מפני גשמים ורטיבות יש צורך לזפת את גג הבית, אך מכיוון שהזפת היא בצבע שחור כהה – צבע זה מושך עוד יותר את קרני השמש, דבר שעלול לגרום לחמום יתר של הבית.

כדי למנוע מצב זה, חשוב לבצע סיוד מקצועי לגג באמצעות חומרי סיד איכותיים ועמידים שמיושמים על גבי הזפת שנמרחה בכל חלקי הגג החשוף. כך ניתן להעניק הגנה כפולה לבית, גם לשמור על הזפת שנמרחה על הגג וגם למנוע מחדירת קרני שמש וחום קיצוני אל תוך המבנה.

חיסכון משמעותי בעלויות החשמל

סיוד גג יכול לחסוך לכם באופן משמעותי מהוצאות החשמל והאנרגיה שמכשירי הקירור צורכים. מכיוון שבחודשי הקיץ אנו נוהגים להדליק מזגנים, מאווררים וכל אמצעי קירור אחר כדי לשמור על טמפרטורה קרירה ונעימה בבית – באמצעות סיוד של הגג, ניתן להעניק שכבת בידוד נוספת למבנה הבית וכך ליהנות מטמפרטורה נעימה בכל חללי הבית גם בחודש אוגוסט החם ביותר.

סיוד גגות אצל המומחים בתחום

כדי להעניק הגנה מרבית לבית, מומלץ לבצע את איטום הגג באמצעות סיוד מקצועי הנעשה רק על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום. תהליך הסיוד דורש בדיקה ואבחנה מוקדמת של חומרי האיטום המיושמים כבר על הגג, וזאת כדי להתאים את חומרי הסיוד האפקטיביים והטובים ביותר שיעניקו הגנה מלאה לחומרי האיטום וגם לשמירה על טמפרטורה נעימה של כל חלל הבית.

> קראו עוד טיפים מבית

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»