התאמה וניהול של מועדוני ריטייל לעסקים

תעשיית הקמעונאות משתנה בהתאם למשאבי הזמן והכסף, הקמעונאות הינה מכירת מוצרים לצרכנים אשר נועדו לצריכה פרטית, בדרך כלל בכמויות קטנות. הקמעונאים כיום מבינים את כוחו של עולם הדיגיטל, לכן, רבים מתקשרים עם לקוחותיהם באמצעות ערוצי דיגיטל מגוונים אשר מתבססים על פלטפורמות ישנות שאינן יכולות לשרת את הצרכים של הקמעונאים ואינן מספקות כלים המתאימים לתהליכים עסקיים. מועדון ריטייל מתייחס למצב בו המותג מוצע ונמכר באמצעות אתרי אינטרנט ואפליקציות שונות אשר מאפשרות לקונים לחוות את חווית המותג. ניהול מועדון ריטייל מאפשר ללקוחות טכנולוגיה חדישה אשר מגדילה את מעורבות הלקוח בקניה ואף מאפשרת הגדלת מכירות. המטרה הינה הבנה של צרכי המותג והמצאה מחדש של חווית הרכישה אותה מבצע הלקוח באמצעות האינטרנט.

המטרה והתהליך

מועדון ריטייל נוצר בכדי לשלב אתרי אינטרנט המשתייכים למותגים מסוימים יחד עם חנויות המותג הפזורות ברחבי הארץ, המטרה הינה לאפשר ללקוחות לבצע הזמנה אינטרנטית, להמשיך אותה בחנות פיזית, באתר או באפליקציה של המותג, כך אנשים יכולים לחוות קניה ייחודית. לקוח אשר מבקר באתר עובר בדיקת חברות במועדון הלקוחות של המותג באמצעות הקלדה של מספר תעודת הזהות שלו, במידה והוא חבר במועדון הלקוחות, מתבצע תהליך רישום לאתר, בסיומו הלקוח יכול להתחיל את הקניה שלו באתר. הקמה וניהול מועדון ריטייל מתאימה לעסקים אשר מעוניינים בעולם המסחר האלקטרוני ורוצים לשפר את חווית הקניה של הלקוחות שלהם באמצעות אתרי אינטרנט מקוונים.

ביצוע רכישה

לקוח אשר מצטרף לחבר מועדון הלקוחות של אותו המותג ומבצע רכישה מקוונת באתר המותג, הזמנתו מועברת למערכות החברה, שם הוא יוכל לבדוק את זמינות המלאי באחד מסניפי החברה לצורך איסוף עצמי, המערכת מציגה לו את הסניף הקרוב לביתו בו מלאי זמין ומבקשת ממנו לתאם את הזמן אשר באפשרותו להגיע לאסוף את הפריטים אותם הזמין באתר. במידה והלקוח ביצע רכישה באתר והוא אינו מעוניין באיסוף עצמי מהסניף הקרוב, הוא יכול לבחור במשלוח לביתו, במהלך תקופת המשלוח, הלקוח מעודכן בכל רגע נתון על סטטוס ההזמנה שלו באמצעות מספר מעקב, עד אשר ההזמנה מגיעה אליו באמצעות חברת המשלוח. לקוח אשר מעוניין להחזיר מוצר שרכש באתר יקבל בחזרה את כספו.

קראו גם: הטבות לעובדים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»