שיפוץ חנויות – כך תעשו את זה נכון

החנות שלכם יכולה להצליח ולעורר תשומת לב רבה, במידה ותדעו לעצב אותה כמו שצריך. חנויות מכול סוג, החל מכאלה שעוסקות במכירת ביגוד והנעלה עד לחנויות תבלינים – זקוקות למראה נעים ומזמין. זאת בעיקר כדי שעוברי אורח יכנסו אליה ולקוחות שכבר ביצעו רכישה – יהפכו ללקוחות קבועים שישמחו לחזור אל המקום.

חנויות בארץ ישנן אינספור, בעוד שכול חנות עוסקת באספקת סחורה מסוגים שונים או דומים. כדי לבלוט, דרושה חשיבה מקורית ועיצוב נפלא של המקום בו מתבצעות העסקאות. אז כיצד משפצים חנויות? כמה טיפים טובים לבעלי עסקים:

מטרתן של חנויות בכול רחבי הארץ ובעולם היא בראשית לספק מוצרים באופן ישיר ללקוח. בכך ניתן למצוא עשרות אלפי מרחבים בארץ המציעים מוצרים מכל סוג. עם זאת חנות שלא תראה טוב, שתוזנח ולא תבלוט – לא תחזיק מעמד. בעיקר בשוק הישראלי בו ישנו היצע גדול במיוחד!

מתי כדאי לשפץ את החנות?

זה נכון, להיות בעל עסק בישראל זה לא דבר של מה בכך, ובטח שלא קל! בעוד שההוצאות גדולות והעבודה קשה. מי שמחזיק חנות יצטרך לשלם דמי שכירות גבוהים, כמו גם דמי ארנונה אסטרונומיים!. המיסים אותם משלמים בעלי עסקים לרשויות גבוהים במיוחד, וישנם תשלומים קבועים לעובדים ולספקים. לכן שיפוץ המבנה – הופך לשאלה גדולה חשובה שלא תמיד יש לה מענה. עם זאת, חשוב לדעת שבאמצעות שיפוצים קלים, שנעשים בצורה מקצועית ובתקציב שאינו גדול – אפשר להפוך את החנות למרחב נעים ואטרקטיבי שימשוך יותר ויותר  קונים.

אז מה אפשר לעשות בעת שיפוץ חנות?

לפני הכול ולפני שנפרט אודות שיפוצים קלים אך משמעותיים עבור חנויות, חשוב לדעת כי חברות שיפוצים עוסקות בדרך כלל בהתאמת המרחב לצרכים של המבנה,  התאמת האלמנטים בחנות להצגת סחורה בצורה האטרקטיבית ביותר, כמו גם שינוי החלל כך שניתן יהיה לאחסן בו סחורה, תוך סיוע יעיל ללקוחות. בכך אפשר להפוך את המקום למעוצב באופן אלגנטי ונוח.

בין השיפוצים הקלים שאפשר לבצע, תוכלו לבחור בכמה שינויים לא יקרים, כגון:

עבודות צבע – צביעת קירות החנות כמו גם צביעה של הקיר בחלון הראווה בצבע מושך, תבליט את החנות, תאיר אותה ותשנה משמעותית את האווירה במקום. קירות רעננים שצבועים בלבן או בשילוב נכון של צבעים – הופכים כל מקום לאטרקטיבי יותר.

החלפת מדפים ומתקני תצוגה – אם תרעננו את המקום עם מדפים חדשים, עם מתקני תצוגה נאים, בובות ראווה מעוצבות ועוד אלמנטים חדישים. כמו גם אם תפטרו ממתקנים ישנים ומאובקים – תוכלו לרענן באופן משמעותי את המרחב.

התקנת מוצרי חשמל חדישים – חנויות בכול מקום, זקוקות למוצרי חשמל כמו מחשב או קופה רושמת, מזגנים, גופי תאורה ועוד. החלפה של מוצרים ישנים בחדשים שהם גם שקטים ויעילים – תשנה לחלוטין את האווירה.

שינוי תאורה – גם שינוי התאורה בחנות הוא חלק בלתי נפרד מההתחדשות, בעוד שהצבת תאורה ברורה ליד המוצרים, בחירת תאורה מעומעמת ומחמיאה ליד מראות ובחדרי הלבשה, שימוש בספוטים לעיצוב והבלטת מוצרים – ישנו לגמרי את המראה של המבנה בו אתם עושים עסקים.

בחירת חברת שיפוצים טובה – לבסוף יש לשים את הדגש על בחירת חברת שיפוצים טובה, בזמן שקבלן טוב יכול לסייע לכם לתכנן ולעצב את המרחב וגם לחסוך בעלויות עם תוכנית שיפוצים חסכונית ומותאמת אישית.

באמצעות ביצוע בחירת נכונות – החנות שלכם תפרח ותמשוך יותר לקוחות ומכאן תאפשר לכם להגדיל רווחים, לשלם על השיפוצים ולהחזיק עסק משגשג ונעים.

קראו עוד על: הדבקה של ריצוף

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»