חידוש מטבח כפרי, תכנון מקדים יכול לחסוך המון

אחד מן הטרנדים היותר אהובים עבור עיצוב של מטבחים הוא העיצוב הכפרי. יש סגנונות רבים של עיצובים כפריים למטבחים, וכאשר שוקלים לבצע חידוש של מטבח קיים אל עבר המראה הנחשק, זה רצוי ואף מומלץ שלא למהר אל הספק הראשון שבו נתקלים כי אם לבצע עבודה מעמיקה לגבי התהליך שאותו רוצים לעבור על מנת לחסוך כמה שיותר כסף ולא להיכנס אל עבר שיפוץ ארוך ומאוד לא הכרחי.

מה התקציב עבור החידוש

חידוש מטבח כפרי הוא דבר שאליו צריכים להיכנס רק לאחר שמבינים כמה בדיוק יכולים להוציא עבור סוג כזה של השקעה. מטבח הוא מקום שבו ההוצאה יכולה להיות די גדולה, ולכן זה מאוד כדאי ועדיף לתכנן את התקציב עבור שדרוג שיכול להיות בעלות של אלפי שקלים עם תוספת של סכום למקרה שב חורגים, וכמעט תמיד אכן חורגים. בתקציב הזה יש לכלול את כל הפעולות של החידוש שבהן חושקים, כולל החלפה של דלתות הארונות, החלפה של הידיות, החלפה של אריחי החיפוי הנוכחיים, החלפה של הברז, החלפה של הכיור ושדרוג של הארונות מבפנים. לא חייבים לבחור את כל אלה, וכל אדם יוצר תקציב לפי הפרמטרים שבהם נדרש חידוש למראה כפרי.

בחינה של עלויות עם ספקים שונים

כדי להבין כמה כסף יכולים לחסוך זה חשוב קודם כל להבין כמה עולה כל דבר ודבר אצל הספקים הקיימים. כמה עולה צביעה של ארונות מבטח מחדש ובאיזה סוגים של חומרים הכי עדיף לעשות זאת, כמה עולה ידיות בעיצוב כפרי עבור הדלתות בעיצוב החדש וכמה תידרשו להוציא עבור החלפה של אריחי הקיר הנוכחיים בכאלה שמשתלבים נהדר עם הסגנון החדש שבו בוחרים. בחינה של כל העלויות הללו, כולל הכסף שאותו מוציאים עבור רכישת החומרים, המשלוח שלהם וההתקנה אצל ספקים שונים היא תכנון מקדים שחוסך הרבה מאוד שקלים.

לאחר כל אלה זה כדאי לעמוד על המקח מבחינת המחיר שמוצע, ולוודא את השירות שאותו מקבלים על ידי בחינה של הספקים שהכי עדיפים לעבודה על שיפוץ מטבחים קיימים כדי להשיג את אותו מראה כפרי.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»