מקרר

בכל יום אנו מבקרים בו, משתמשים בו כשאנו רעבים או סתם משועממים ותמיד הוא מספק אותנו בכל חלק במהלך היום. אנו מתכוונים כמובן למקרר, שהוא המכשיר החשמלי השימושי והבולט ביותר שיש בכל מטבח. מכיוון שהמקרר משמש את דיירי הבית לצורך אחסון אוכל ומצרכים שונים, אין ספק כי מדובר על מוצר חשמלי הכרחי בכל בית ומשפחה.

יש כל כך הרבה דגמים שונים ואיכותיים של מקררים כיום בשוק, אז כיצד ניתן לבחור את המקרר הטוב ביותר לבית? התשובה לכך טמונה בצורך שיש למשפחה במקרר הביתי שלה, אך גם במראה ובעיצוב של המטבח.

סוגים מובילים של מקררים

  • מקררים אינטגרליים – אלו מקררים הנמכרים ביותר כיום, מכיוון שמדובר על מקררים מתקדמים ואיכותיים שניתן להתאים באופן גמיש וחופשי לכל מטבח. המקרר האינטגרלי ייעודי למטבחים שעוצבו בקונספט מסוים, כך שהצבת מקרר אינטגרלי בחלל המעוצב לא יפגע בעיצוב ובמראה הכולל של המטבח, אלא ישתלב באופן מושלם.
  • מקררים דלת ליד דלת – אלו מקררים המעוצבים כשתי דלתות המוצבות אחת ליד השנייה, כך שהם הרבה יותר פרקטיים מבחינת שימוש ואחסון של מוצרכים ואוכל.
  • מקררים עם 4 דלתות – מקררים כאלו מתאימים למשפחות גדולות, או כאלו הזקוקים למקררים גדולים ומרווחים עם הרבה מקום אחסון. חלוקת הדלתות מאפשרת סידור פרקטי ונעים יותר בחלל המרווח של המקרר.

התאמת המקרר לעיצוב המטבח

כיוון שהמקרר הוא מוצר חשמלי גדול הממוקם במטבח, חשוב להתאים אותו לעיצובו הכולל של המטבח הביתי. כדי שהמקרר לא ירגיש כמו פיל לבן במרכז החלל שיעמיס או יכער את המטבח, מומלץ לבחור מקרר פרקטי אך גם מעוצב שישתלב באופן הרמוני עם כל החלל במטבח. כיום ניתן למצוא מגוון ענק של מקררים מעוצבים ויפים המותאמים לסגנונות עיצוב שונים במטבח כמו מטבחים מודרניים, כפריים ועוד.

חזיתות המקררים מעוצבים באופן מיוחד, כך שישתלבו בצורה אחידה עם העיצוב של המטבח ולא יבלטו על פני אלמנטים אחרים בחלל זה. חברת סמגל אלקטריק מציעה מבחר מקררים איכותיים ומתקדמים בשלל עיצובים ודגמים, אותם ניתן להתאים לכל מטבח בהתאם לאופי ולעיצוב הקיים בו.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»