הסכם ממון על נדל"ן – באילו מקרים שווה לשקול זאת?

הסכם ממון חשוב בצמתים רבים בחיים של כל אדם. בין אם לפני נישואים, פתיחת עסק בשותפות, הקמת חברה  בבעלות מעורבת וכמובן בנדל"ן. ככל שתבינו את חשיבותו של הסכם ממון לנדל"ן בדרככם לרכישה משותפת של נדל"ן, כך יערב לכם בהמשך הדרך.

הסכם ממון על נדל"ן – באילו מקרים שווה לשקול זאת? 

בין אנשים ובין חברות, יש הסכמים רבים שנכתבים להבנת ולהלבנת דברים והסכמים שונים בחיים. כאשר עושים זאת בהסכמי נדל"ן משותף או במקרים דומים, חשוב שיעשה על ידי עורכי דין המוסמכים לטיפול בנדל"ן ובכתיבת סעיפים שונים שהלקוח לא תמיד מודע להם.

הסכמים לא פורמליים 

אתם יכולים לערוך הסכם לא רשמי בכתב או בעל פה על אופן חלוקת הנכס שלכם, אך זה לא מומלץ מכיוון שהוא אינו באמת מחייב (ניתן לאכיפה) כחוק על ידי בית משפט.

אתה יכולים לעשות הסכם מחייב מבחינה משפטית על ידי כך שבית המשפט יהפוך אותו לצווי הסכמה, או על ידי עריכת הסכם ממון לפי כללים מסוימים אצל עו"ד אורי גנור.

הסכם ממון – הוראות הסכמה 

צו הסכמה הוא הסכם בין שותפים לשעבר שאושר על ידי בית המשפט ואז נעשה לצו בית משפט. לצווי הסכמה לסכסוכי רכוש יש השפעה משפטית זהה לכל צו בית משפט אחר.

עליכם להראות לבית המשפט שההסכם באמת הוגן ונכון, לפני שהוא יבצע צווי הסכמה. חוק דיני משפחה קובע כיצד נקבע הוגנות.

בעת ביצוע צווי הסכמה בסכסוכי רכוש, בית המשפט שואף לוודא שהם סופיים, כך שלא יהיה צורך לחזור לבית המשפט במועד מאוחר יותר. כדי לבטל צווי הסכמה יש להוכיח פגיעה או הפרה של אחד מההסכמים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»