קריאת תהילים לקראת ראיון עבודה או פגישה חשובה

מחפשים כיוון לקריירה - אולי המאמר הזה יעזור לכם

כל אחד מאתנו נקלע מידי פעם לסיטואציה המלווה במתח ובחרדה. זה יכול להיות לקראת בדיקה רפואית מכריעה וזה גם יכול להיות לפני ביצוע פרוצדורה רפואית מסוכנת. הזה גם יכול להיות לפני ראיון עבודה וזה גם יכול להיות לפני פגישה חשובה ומכריעה.

כל אחד מנתב את המתח ואת החרדה מפני הבאות בצורה אחרת. אך ידוע כי 'הבוטח בה' – חסד יסובבנו'. אדם אשר בוטח בה' זוכה כי חסד סובב אותו והוא רואה הרבה ברכה והצלחה במעשי ידיו. אז זה לא אומר כי קריאת התהילים היא נוסחת קסם אשר תבטיח כי כל פעולה אשר אנחנו עומדים לבצע, תצליח בצורה שאנחנו רואים כהצלחה. הרי אנחנו רואים כי גם אנשים שקוראים תהילים מתים לפעמים ממחלות שונות והם גם כן לא תמיד מצליחים להרשים את הבוס הפוטנציאלי בריאיון העבודה. באופן דומה, ניתן לקרוא תהילים גם בשגרה ולא חייבים אירוע מיוחד- לדוגמא קריאת תהילים ליום חמישי.

 

למה זה כך? כי הקדוש ברוך הוא לא תמיד עונה לנו 'כן'

אנשים שהם מאמינים בני מאמינים מבינים ויודעים כי לאבא מותר גם לענות 'לא'. הוא לא חייב לנו כלום וכל נשימה ונשימה שלנו בעולם זהו חסד בל יתואר.

אנשים מאמינים גם יודעים כי כל מה שהקדוש ברוך הוא עושה הוא לטובה עבורם גם אם הם לא ממש מבינים כי זה כך. כאשר אנחנו קוראים את פרקי התהילים אנחנו מחזקים בעצמנו את האמונה כי כל מה שהקדוש ברוך הוא יעשה איתנו יהיה לטובה. אך אנחנו מבקשים כי יהיה זה טוב נגלה. טוב שאנחנו גם רואים שהוא טוב. טוב שהוא גם מתוק עבורנו.

 

הצלחה בריאיון עבודה בזכות פרקי התהילים

ישנה נקודה נוספת וחשובה. לא פעם הקדוש ברוך הוא רוצה לתת לנו את משאלותינו. אך הוא מצפה שנבקש ממנו. הוא רוצה ומייחל שנתפלל ונעתיר ונבקש מנו – כל יכול – את מה שאנחנו רוצים וצריכים.

כפי שידוע על האבות הקדושים שלא זכו לילדים עד שהתפללו. כי הקדוש ברוך הוא מתאווה לתפילתם של צדיקים. זו הסיבה שאנחנו אכן רואים כי רבים שמבקשים ומתפללים, אכן זוכים ונענים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מה זה PETG?

מדפסות תלת ממדיות כיום, תומכות לרוב בביצוע של מודלים על בסיס כל מיני חומרים פלסטיים. אם נתקלתם במילה PETG ורציתם לדעת מה זה PETG, אז קודם כל מדובר בחומר נפוץ להדפסות תלת ממדיות. אם אתם רוצים לדעת קצת יותר מזה,

קרא עוד»

אי מטבח – יתרונות וחסרונות

אם אתם בונים בית חדש או משפצים את הבית הקיים שלכם, אחד האזורים שכל אדם משקיע רבות בעיצוב שלו הוא כמובן המטבח הביתי. ישנם לא מעט רעיונות לעיצוב מטבח ביתי כאשר לכל אדם יש את האפשרות לבחור את האופן שבו

קרא עוד»

מזותרפיה אצל קוסמטיקאית – תביאי את היופי שבך לידי ביטוי

נשים שרוצות להיראות בשיאן תמיד צריכות לחשוב על מראה עור הפנים שלהן והטיפוח שלו. שילוב בין מזותרפיה אצל קוסמטיקאית לבין הקפדה על אורח חיים בריא זה המפתח לעור קורן שנראה במיטבו בכל יום. במהלך טיפול מזותרפיה מבצעים ניקוי ראשוני של

קרא עוד»