קריאת תהילים לקראת ראיון עבודה או פגישה חשובה

כל אחד מאתנו נקלע מידי פעם לסיטואציה המלווה במתח ובחרדה. זה יכול להיות לקראת בדיקה רפואית מכריעה וזה גם יכול להיות לפני ביצוע פרוצדורה רפואית מסוכנת. הזה גם יכול להיות לפני ראיון עבודה וזה גם יכול להיות לפני פגישה חשובה ומכריעה.

כל אחד מנתב את המתח ואת החרדה מפני הבאות בצורה אחרת. אך ידוע כי 'הבוטח בה' – חסד יסובבנו'. אדם אשר בוטח בה' זוכה כי חסד סובב אותו והוא רואה הרבה ברכה והצלחה במעשי ידיו. אז זה לא אומר כי קריאת התהילים היא נוסחת קסם אשר תבטיח כי כל פעולה אשר אנחנו עומדים לבצע, תצליח בצורה שאנחנו רואים כהצלחה. הרי אנחנו רואים כי גם אנשים שקוראים תהילים מתים לפעמים ממחלות שונות והם גם כן לא תמיד מצליחים להרשים את הבוס הפוטנציאלי בריאיון העבודה. באופן דומה, ניתן לקרוא תהילים גם בשגרה ולא חייבים אירוע מיוחד- לדוגמא קריאת תהילים ליום חמישי.

 

למה זה כך? כי הקדוש ברוך הוא לא תמיד עונה לנו 'כן'

אנשים שהם מאמינים בני מאמינים מבינים ויודעים כי לאבא מותר גם לענות 'לא'. הוא לא חייב לנו כלום וכל נשימה ונשימה שלנו בעולם זהו חסד בל יתואר.

אנשים מאמינים גם יודעים כי כל מה שהקדוש ברוך הוא עושה הוא לטובה עבורם גם אם הם לא ממש מבינים כי זה כך. כאשר אנחנו קוראים את פרקי התהילים אנחנו מחזקים בעצמנו את האמונה כי כל מה שהקדוש ברוך הוא יעשה איתנו יהיה לטובה. אך אנחנו מבקשים כי יהיה זה טוב נגלה. טוב שאנחנו גם רואים שהוא טוב. טוב שהוא גם מתוק עבורנו.

 

הצלחה בריאיון עבודה בזכות פרקי התהילים

ישנה נקודה נוספת וחשובה. לא פעם הקדוש ברוך הוא רוצה לתת לנו את משאלותינו. אך הוא מצפה שנבקש ממנו. הוא רוצה ומייחל שנתפלל ונעתיר ונבקש מנו – כל יכול – את מה שאנחנו רוצים וצריכים.

כפי שידוע על האבות הקדושים שלא זכו לילדים עד שהתפללו. כי הקדוש ברוך הוא מתאווה לתפילתם של צדיקים. זו הסיבה שאנחנו אכן רואים כי רבים שמבקשים ומתפללים, אכן זוכים ונענים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»