דירוג אוכל לחתולים מהזול ליקר

תוהים איזה אוכל לחתולים הכי יתאים לחתול האהוב שלכם? ריכזנו במאמר הנוכחי את המידע המועיל ביותר שצריך לדעת בנוגע למזון חתולים איכותי ומזין לחיה הפרוותית הזו, כולל דירוג אוכל לחתולים מהזול ליקר שיסייע לכם לבחור את סוג המזון המתאים לחתול וכן גם לכיסכם. חשוב לציין כי אוכל זול איננו בהכרח מעיד על איכותו הנמוכה, אלא אך ורק על סוג וכמות מרכיבי המזון הקיימים בשקי המזון – כאשר אוכל יקר יותר יכיל רכיבים טבעיים מן החי ללא תהליכי עיבוד, ואילו אוכל זול יותר יכיל תחליפים העשויים מחומרי הגלם הטבעיים המזינים לחיות המחמד.

 

מזון פרמיום לחתולים

מזונות לחתולים ברמת פרמיום נחשבים לאיכותיים ומזינים ביותר עבור כל סוגי וגזעי החתולים, כיוון שהם מכילים רכיבים מן החי כולל כמות מספקת של חלבון מן החי, שהינו אחד מהרכיבים החיוניים ביותר להתפתחותו התקינה של החתול. נוסף לרכיב מרכזי זה, מזון פרמיום מכיל שומנים, חומצות אמינו, וויטמינים ומינרלים חשובים.

 

מזון סופר פרמיום לחתולים

סוג מזון זה נחשב יקר יותר ממזון מסוג פרמיום כיוון שאיכות חומרי הגלם בו היא גבוהה יותר, ולכן הוא יכיל בשר עוף / דגים / בקר וכו' טבעי בלבד ולא תוספי בשר או תחליפי בשר שעברו תהליכי עיבוד שונים כמו קמח דגים, שמן עוף וסוגי תחליף נוספים.

 

מזון לחתולים אולטרא פרמיום

זהו סוג המזון האיכותי והיקר ביותר בדירוג אוכל לחתולים, כיוון שנוסף על רכיב ראשון ועיקרי של בשר מן החי מדובר על מזון המיוצר בפיקוח מחמיר ועומד בתקנים גבוהים ביותר לייצור ושיווק מזון לחתולים. חברות המייצרות מזון לחתולים מסוג אולטרא פרמיום הינן נאו, גו, טייסט אוף דה ווילד ועוד.

 

הכנסו עכשיו אל חנות חיות בתל אביב.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»