סדרת הקומיקס 'אהרל'ה' – סיפור חייו של אהרן מרגלית לילדים

כשאנחנו מחפשים ספרים לילדים, הרבה פעמים חשוב לנו שהספר יהיה מחכים ומעשיר, יהיה עם מוסר השכל ממנו הילד יוכל ללמוד דברים חדשים וחשובים לחיים. אנחנו לא מסתפקים בספר רגיל, סטנדרטי, אשר כולל סיפור מעניין או מצחיק. שכן ספרים כאלה, אפשר למצוא תמיד ובכל מקום. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך, היא סדרת הקומיקס 'אהרל'ה' – סיפור חייו של אהרן מרגלית לילדים. הרב מרגלית, מוכר בזכות ספרים שונים שהוא כתב למבוגרים, אשר מציגים תובנות שונות, דברים שיכולים לעזור להם בחיים באופנים שונים. בפרט ספרים שעוסקים בהתמודדות עם מצבים כאלה ואחרים, כפי שהוא חווה אותם על רקע סיפור חייו. 

הסדרה של "אהר'לה" היא שונה. מהותה להציג לילדים בסדרת ספרי קומיקס, את חייו של הרב מרגלית, לא רק דרך טקסטים חכמים, אלא גם דרך ציורי קומיקס ייחודים ויפים. הסדרה זכתה למספר ספרים, תורגמה לשפות זרות וזוכה להצלחה גדולה, בין אם זה בקרב הציבור החרדי וכן בקרב קוראים שאינם מגיעים מתוך המגזר. 

למה משתלם לקנות את הסדרה? 

הרעיון של הסדרה "אהרל'ה", היא להציג את חייו של אהרן, אשר ילדותו היתה רצופה בקשיים שונים, התמודדויות אשר אילצו אותו למצוא דרכים כיצד להיאבק על מקומו בחברה ולא לוותר. הוא נאלץ להתמודד עם מוגבלויות שונות, אשר הובילה לבדידות, בעיות חברתיות ועוד. 

דרך הסדרה, מנסה הרב אהרן מרגלית ללמד את הילדים, איך להתנהל כשהם מוצאים את עצמם מול קשיים שונים, פיזיולוגיים או חברתיים, וכן, היא באה להסביר לילדים, איך בדידות וקשיים משפיעים על ילדים אחרים. לכן יש לעשות הכל בשביל להימנע מזה ולעזור לילדים, לעשות כל מה שצריך בהקשר זה. הוא מגלה להם את הסודות שלו להצלחה. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»