גרביים איכותיות – כך תזהו מוצר איכותי באמת

הגרב זהו אחד הפריטים הקיימים בארון שלנו ואנו מייחסים להם הכי מעט חשיבות. אבל מי שכבר טייל, או שהה מחוץ לבית ביום קר עם גרביים לא טובים, וודאי חש אי נוחות או אפילו כאב בכפות הרגליים. למעשה, גרביים לא איכותיים אחראים על כמה תופעות לא נעימות כלל.

מה שמשעשע בכל הסיפור הוא שלרוב אנחנו מדלגים על שלב מניעת התופעות וקופצים ישר לכיבוי שריפות. אם נעצור לרגע ונחשוב על זה – הרבה מאוד תופעות לא נעימות כמו ריח רע, איבוד צורה, רגליים קפואות ועוד, יכולות להימנע רק אם נקפיד על קניה של גרביים איכותיות. אז איך יודעים אם גרב איכותית?

גרביים איכותיות – כך מזהים

ישנם גרביים יום יומיים, גרבי בית לחורף וכמובן גרבי טיולים. כל אחד ממוצרים אלו עשוי מחומרים שונים, בעל איכויות שונות ומשרת מטרה אחרת.

אז מהם העקרונות הבסיסיים המעידים על איכותם של גרביים? 

  1. הבד והיכולת לנדף זיעה – כאשר אנו מזיעים בכף הרגל, והגרב לא מנדף את הזיעה. לרוב נחוש אי נוחות, גירוד ואלו התנאים המדויקים להתפתחות בקטריות. אחד העקרונות החשובים ביותר בגרב זהו הבד, צורת הסריגה ויכולת הנידוף. אל תתביישו לשאול את המוכר או כל בעל מקצוע בנושא.
  2. אחיזת הגרב ברגל – גרביים לא איכותיים, מהר מאוד ירגישו יותר משוחררים ובמקום לשמש הגנה לרגל, ישתפשפו בה ויגרמו לאי נוחות ואף גירויים. גרביים איכותיים ישמרו על אלסטיות ועל אחיזה טובה על הרגל.
  3. ריפוד מוגבר – בטיולים והליכה בטבע, הרגל חווה לא מעט זעזועים מהקרקע. גרב עם ריפוד מוגבר ישמש כעזר לכף הרגל והקרסול להתמודד עם הזעזועים ביתר קלות ולצלוח את המסלול ללא כאבי רגליים מיותרים.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://north.see2buy.com!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»