גרביים איכותיות – כך תזהו מוצר איכותי באמת

גרביים

הגרב זהו אחד הפריטים הקיימים בארון שלנו ואנו מייחסים להם הכי מעט חשיבות. אבל מי שכבר טייל, או שהה מחוץ לבית ביום קר עם גרביים לא טובים, וודאי חש אי נוחות או אפילו כאב בכפות הרגליים. למעשה, גרביים לא איכותיים אחראים על כמה תופעות לא נעימות כלל.

מה שמשעשע בכל הסיפור הוא שלרוב אנחנו מדלגים על שלב מניעת התופעות וקופצים ישר לכיבוי שריפות. אם נעצור לרגע ונחשוב על זה – הרבה מאוד תופעות לא נעימות כמו ריח רע, איבוד צורה, רגליים קפואות ועוד, יכולות להימנע רק אם נקפיד על קניה של גרביים איכותיות. אז איך יודעים אם גרב איכותית?

גרביים איכותיות – כך מזהים

ישנם גרביים יום יומיים, גרבי בית לחורף וכמובן גרבי טיולים. כל אחד ממוצרים אלו עשוי מחומרים שונים, בעל איכויות שונות ומשרת מטרה אחרת.

אז מהם העקרונות הבסיסיים המעידים על איכותם של גרביים? 

  1. הבד והיכולת לנדף זיעה – כאשר אנו מזיעים בכף הרגל, והגרב לא מנדף את הזיעה. לרוב נחוש אי נוחות, גירוד ואלו התנאים המדויקים להתפתחות בקטריות. אחד העקרונות החשובים ביותר בגרב זהו הבד, צורת הסריגה ויכולת הנידוף. אל תתביישו לשאול את המוכר או כל בעל מקצוע בנושא.
  2. אחיזת הגרב ברגל – גרביים לא איכותיים, מהר מאוד ירגישו יותר משוחררים ובמקום לשמש הגנה לרגל, ישתפשפו בה ויגרמו לאי נוחות ואף גירויים. גרביים איכותיים ישמרו על אלסטיות ועל אחיזה טובה על הרגל.
  3. ריפוד מוגבר – בטיולים והליכה בטבע, הרגל חווה לא מעט זעזועים מהקרקע. גרב עם ריפוד מוגבר ישמש כעזר לכף הרגל והקרסול להתמודד עם הזעזועים ביתר קלות ולצלוח את המסלול ללא כאבי רגליים מיותרים.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://north.see2buy.com!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מה זה PETG?

מדפסות תלת ממדיות כיום, תומכות לרוב בביצוע של מודלים על בסיס כל מיני חומרים פלסטיים. אם נתקלתם במילה PETG ורציתם לדעת מה זה PETG, אז קודם כל מדובר בחומר נפוץ להדפסות תלת ממדיות. אם אתם רוצים לדעת קצת יותר מזה,

קרא עוד»

אי מטבח – יתרונות וחסרונות

אם אתם בונים בית חדש או משפצים את הבית הקיים שלכם, אחד האזורים שכל אדם משקיע רבות בעיצוב שלו הוא כמובן המטבח הביתי. ישנם לא מעט רעיונות לעיצוב מטבח ביתי כאשר לכל אדם יש את האפשרות לבחור את האופן שבו

קרא עוד»

מזותרפיה אצל קוסמטיקאית – תביאי את היופי שבך לידי ביטוי

נשים שרוצות להיראות בשיאן תמיד צריכות לחשוב על מראה עור הפנים שלהן והטיפוח שלו. שילוב בין מזותרפיה אצל קוסמטיקאית לבין הקפדה על אורח חיים בריא זה המפתח לעור קורן שנראה במיטבו בכל יום. במהלך טיפול מזותרפיה מבצעים ניקוי ראשוני של

קרא עוד»