הליך רכישת דירה רגילה מול רכישת דירה במחיר למשתכן

תכנית מחיר למשתכן נועדה לאפשר גם למי שאין לו סכומי כסף גבוהים משלו לרכוש דירה. כי בית לגור ו זה לא מותרות ולא נכס שמומלץ לעשירים בלבד. גם מעוטי יכולת זכאים לגור בבית משלהם, ולא לשלם בכל חודש סכומים הזויים עבור דמי השכירות. אך כאשר פונים לרכוש דירה בתכנית זו יש להבין כי מדובר על הליך שונה משמעותית מהליך של רכישת דירה בשוק החופשי.

על הליכי הרכישה

כאשר אדם מחליט כי הוא מעוניין לרכוש דירה רגילה, הוא סוקר את השוק ואת האזורים המתאימים לו ברחבי הארץ, שוקל את גודל הבית הרצוי לו ומשווה אותו לתקציב שעומד לרשותו. הוא יכול לפנות למשרדי תיווך או לחפש בלוחות ייעודיים. וכך למצוא את הבית שמתאים לו. לאחר ביקור פיסי בבית ובירור פרטים שונים הוא יוכל לקבל את ההחלטה שלו ולפנות לבצע את רכישת הדירה. לא כך מתנהל התהליך כאשר מדובר על דירות במחיר למשתכן.

כאשר מדובר על תכנית מחיר למשתכן המהלך שונה משמעותית. וזאת מכיוון לא מדובר על רכישה רגילה, כי אם על רכישה לאחר הגרלה. כלומר, כדי להצליח לרכוש דירה בתכנית מחיר למשתכן צריך לפני הכול להוציא תעודת זכאות. תעודה זו מאפשרת לכם להשתתף בהגרלות על הדירות. אך לא כל אחד יכול לקבל זכאות עבור עניין זה. רק מי שעונה על הקריטריונים יוכל לקבל תעודת זכאות ולהשתתף בהגרלות. גם בעניין ההשתתפות בהגרלות יש לזכאים אפשרות לבחור באילו הגרלות הם מעוניינים להשתתף. וזאת כדי שהם יוכלו לזכות בדירה מתאימה להם מבחינת המיקום, הסביבה, אופי האזור והדיירים וכן הלאה. כמו כן יש משמעות לגודל של הבית.

להיות מלווים עם אנשי מקצוע

כדי לממש את ההטבה ולהצליח לרכוש דירה במסגרת תכנית מחיר למשתכן ולהינות ממבצעים לזוכי מחיר למשתכן חשוב מאוד להתנהל באמצעות חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום, ומגישה סיוע למשתתפים בהגרלות וזאת מחת הסיבה שלא פעם זכאים הפסידו את הזכייה שלהם, ולא הצליחו לרכוש דירה חרף העובדה שהם קבלחו זכאות וגם זכו בהגרלה.

קראו על: אישור עקרוני למשכנתא במחיר למשתכן

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»