שיעורים פרטיים – איך לא ליפול על מורה גרוע?

שיעורים פרטיים הם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום של הרבה מאוד תלמידים וסטודנטים בישראל. ישנם תלמידים בבית הספר הנעזרים בשיעורים פרטיים בבית על מנת לתגבר מקצועות חלשים כדי להשלים תעודת בגרות, אנשים בוגרים שוכרים מורה פרטי לחיזוק מקצועות חלשים במסגרת התואר שלהם באוניברסיטה וישנם אנשים השוכרים מורים פרטיים לצרכים אחרים או לתחביבים כמו מאמן כושר אישי, מורה פרטי לספרדית, מורה פרטי לגיטרה (או כלי נגינה אחר), מורה פרטי לתכנות ועוד.

בחירת המורה הנה קריטית

כמו בבי"ס שיש מקרה שבו הילד לא מתחבר למורה מסוים הוא עשוי להסתבך באותו מקצוע, להיחלש בו ובסופו של דבר גם לא לעבור אותו, כך גם אותו דבר יכול לקרות עם מורה פרטי גרוע. מורה פרטי גרוע יכול להיות מורה שאין לנו כימיה אתו, שאין לו סבלנות לתלמיד, שלא מספק את טכניקות הלימוד המתאימות לתלמיד אלא מקובע לטכניקות שהוא מכיר ומעביר וזה מה יש, שהוא לא מספיק מקצועי ובקיא בעצמו בחומר הנלמד ושאינו מדרבן להצלחה כראוי שכן המוטיבציה ללמוד היא חלק בלתי נפרד מתהליך הלימוד.

קראו על שיעורים פרטיים בהוראה מתקנת.

אז איך לא ניפול על מורה גרוע?

  • נבדוק קצת רקע על המורה – מיהו? מה ההיסטוריה שלו? עם אילו סוגי תלמידים הוא עובד ובאילו גילאים?
  • בשיחת הטלפון או הפגישה הראשונית אתו ניתן יהיה לקבל אינדיקציה לסוג האדם שלו ולכמה נעים לנו להיות במחיצתו.
  • כדאי לשמוע על פילוסופיית הלימוד שלו וטכניקות הלימוד שלו ולוודא שהן מתאימות לתלמיד בין אם אנחנו התלמידים או הילדים שלנו.
  • נבדוק המלצות באינטרנט על המורה.
  • נבקש המלצות מתלמידי עבר או הורים של תלמידי עבר.
  • נבדוק את המחיר – מורה פרטי שמעריך את עצמו ידרוש מחיר אחד בעוד מורה פרטי אחר עשוי לבקש גרועים עבור שעת שיעור שכן הוא כנראה מנסה לעשות עליכם כסף, או שהוא לא מקצועי מספיק או שהוא ממש אינו בטוח בעצמו כמורה או בידע שלו ועל כן גם לא יתאים עבורכם.

לפרטים נוספים והזמנת מורה פרטי המתאים עבורכם אנו ממליצים להשאיר לנו פרטים באתר ונשמח לתת לכם אופציות נהדרות לשיעורים פרטיים בתחום המבוקש מתוך מאגר מורים גדול ואיכותי.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»