הדפסת שוברי תשלום – איך עושים את זה?

אם אתם מעוניינים להדפיס שוברי תשלום כאלו שיראו בבירור ללקוח על מה הוא משלם ואיך הוא יכול לעשות את זה בצורה קלה, כדאי מאוד שתחפשו בית דפוס שמתמחה בהדפסת שוברי תשלום ממותגים.

כיום גם עולם העסקים וגם עולם הארגונים עובר טרנספורמציה משמעותית כאשר עוד ועוד כלים אוטומטיים נכנסים לשוק ולמעשה כמעט מייתרים את הצורך במזכירה שתעשה את כל העבודות המשרדיות.

חלק מהכלים הללו מאפשרים ארגון אוטומטי של הנתונים. שליחת קבלות וחשבוניות באופן אוטומטי ושליחת הודעות בזמן אמת ללקוחות.

שירות מעניין הוא הדפסת שוברי תשלום. מהן שוברי תשלום ואיך עושים את זה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

הדפסת שוברי תשלום:

אם אתם רוצים לחסוך מכם תהליכים מייגעים של גביית תשלום מהלקוחות, טלפונים חוזרים ונשנים על כסף שנלקח ואף אחד לא מבין למה, חסכו את זה לעצמכם עם שוברי תשלום.

שוברי תשלום מראים ללקוח שלכם בדיוק על מה הוא משלם. איך הוא משלם. מתי הכסף נגבה. כך כל הפרטים ברורים לו, הוא מבצע את התשלום על ידי השובר ואתם נהנים ממערכת גבייה שעובדת בצורה אוטומטית עבורכם וגם כאשר אתם ישנים.

בנוסף, מעבר לעניין של הנוחות והחסכון בזמן ובכסף חשוב לזכור שהשוברים הללו עובדים אצלכם גם במחלקת המיתוג. אתם יכולים לעצב את השוברים בהתאם למוסד או לארגון שלכם וכך לזכות במיתוג חינם.

כדי לעשות זאת אתם צריכים לפנות לבית דפוס מקצועי שמתמחה בנייר ביטחוני שאי אפשר לזייף והוא ישב אתכם גם על הנראות של השובר, גם על התוכן שיהיה בשובר כדי שלכולם יהיה ברור על מה הם משלמים.

 

אנשים חיפשו גם: הדפסת צ'קים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»