הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות היא אופציה נפלאה עבור מטרות שונות. חשוב לבצע זאת במפעל איכותי אשר משלב בין בדים בטיב מעולה לבין הדפסים מרהיבים ואיכותיים וכך התוצאה המוגמרת היא מושלמת ותשרת את הלקוחות לאורך שנים רבות.

בגדי עבודה עם לוגו של העסק

העובדים הם חלק מהותי מהתדמית של החברה וזו הסיבה שבמקומות עבודה רבים העובדים לובשים חולצה בעלת לוגו של בית העסק ולעיתים גם מכנסים זהים, תלוי בסוג העבודה. כך הלקוחות שמגיעים למשרד ולמפעל נחשפים לנראות זהה של בגדיהם של העובדים.

סוגי המדים משתנים על פי הצורך. אם מדובר בטכנאים שמגיעים לבתיהם של הלקוחות, מדפיסים את לוגו החברה על מכנסי דגמ"ח באחד מהדגמים הנוחים שיש בהם כיסים רבים ולכן זוהי האופציה המיטבית עבור הטכנאים. כמו כן חולצות טי או חולצות פולו קצרות או ארוכות בהתאם לעונה, כשהלוגו בגוונים שמאפיינים אותו מתנוסס על הכיס. בהתאם לצבעי הלוגו בוחרים את צבע הבד כדי שיהיה בולט בחולצה.

גם סוג הבד עבור הדפסה על חולצות משתנה אם מדובר בעובדי משרד שלובשים בדים קלילים, כמו כותנה, טריקו או אנשי שטח שלובשים חולצות דרייפיט ואחרות.

הדפסת חולצות לאירועים

יש אירועים משמחים רבים שלכבודם הלקוחות מעוניינים להדפיס כיתוב על חולצות. סיום קורס בצבא, חתונה, יום הולדת, מסיבת רווקים, מסיבת רווקות, מסיבת סיום בבית הספר, בגן הילדים ועוד. ראו לדוגמה חולצות מודפסות לחתונה!

למטרות הללו אפשר להשתמש בדוגמאות של גרפיקה שקיימות בבית העסק, או לחלופין הגרפיקאים יוצרים את העיצוב המתאים ביותר לאירוע. הדפסה על חולצות אפשר לבצע בחלק הקדמי, בחלק האחורי, או בשני הצדדים. על חולצות טריקו קצרות, חולצות מכופתרות קצרות או ארוכות, פולו, פוטר חמות או קפוצ'ונים חמים לעונת החורף.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»