מחיר מצבה

הקמת מצבה הינה פעולה נחוצה שמבצעים אותה לכבוד הנפטר. המצבה תוקם על מנת לצין את המיקום של הקבר ולהציג את הנפטר ואת דמותו מול מי שיעלה על קברו. היות וזו בעצם הנתינה האחרונה והכמעט יחידה לנפטר, רבים מחפשים לעשות את זה הכי טוב שאפשר. כאן הם מגלים כי אנשי המקצוע שמציעים שירותי הקמת מצבות מציעים מוצרים שונים בשלל מחירים. מחיר מצבה נקבע לפי כמה פרמטרים משמעותיים.

סוג האבן והעלויות

חשוב להבין שיש סוגים שונים של אבנים. לכל אבן יש מראה, מרקם סגנון וגם מחיר. האבנים המוכרות בענף המצבות הן חברון, גרניט פורצלן, סלייב, שיש טורקי ועוד. כמובן שכדי לבחור חכם וטוב כדאי לראות את האבן, יתרה מכך – כדאי לראות את המצבות שמיוצרות מאבן זו. כך תדעו איך נראית התוצאה ואיזו אבן מתאימה למצבה אותה אתם רוצים להקים על קברו של הנפטר.

עיצוב המצבה

ניתן לעצב מהאבן עיצובים שונים. קיימים עיצובים בסיסיים שהמחיר שלהם הוא בסיסי גם כן. לעומת זאת יש מצבות בעיצובים מיוחדים, כאלו שנראים יפה יותר, הם מרשימים יותר, וגם המחיר שלהם יקר יותר.

חריטת האותיות על גבי המצבה

עלות נוספת נובעת מהצורך לחרוט אותיות על גבי המצבה. מדובר על שלב נוסף וסופי בו מעבירים על גבי המצבה את המסר – אלו מילים שמנציחות את הנפטר. שמו יהיה כתוב, תאור על פעליו ועוד. החריטה הינה פעולה מקצועית שניתן לבצע אותה באמצעות שיטות שונות כמו לייזר, הדבקת אותיות ועוד. בנוסף ממלאים את האותיות בצבע או יוצקים עופרת על מנת לתת להם גימור בולט יותר ובעל נוכחות. 

לסיכום, מחירי המצבות על פי אתר https://kavod.co.il/ משתנים בהתאם לפרמטרים שונים שהלקוח בוחר לפי התוצאה אותה הוא רוצה לקבל!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»