מחירון השחרת חלונות לרכב

המאמר באדיבות BCW

אם החלטתם להשחיר את חלונות הרכב שלכם, מדובר על דבר בעל יתרונות רבים, אך חשוב ללא ספק לבצע אותו רק אצל חברה מקצועית המתמחה בתחום. חשוב להבין כי המטרה של ביצוע השחרת חלונות לרכב היא לצמצם את רמת החום שנכנסת לרכב וכך למעשה לאפשר טמפרטורה נמוכה יותר בשבייה ברכב. בין אם מדובר על רכב שעמד שעות רבות בחניה בשמש ובין אם מדובר על רכב במהלך נהיגה. על כן, השחרת חלונות היא דבר יעיל מאוד וחשוב שיתבצע בצורה נכונה ומקצועית.

כיצד משחירים את חלונות הרכב?

כיום קיימות שתי שיטות מרכזיות להשחרת חלונות הרכב: השחרת חלונות בלייזר- בשיטה זאת יתבצע פירוק של החלונות אותם מעוניינים להכהות ולאחר מכן הם יוכנסו לתוך מכונה מיוחדת. באמצעות תוכנת מחשב ייעודית וטכנולוגיית לייזר הם יעברו תהליך של השחרה. שיטה זה מכונה השחרת חלונות בשיטת אלקטרו כימית. היא מאושרת על ידי משרד התחבורה והיא ידועה כיום כשיטה יקרה יותר.

השיטה השנייה היא להשחיר את חלונות הרכב באמצעות מדבקות. כיום ניתן למצוא בשוק לא מעט מדבקות או ציפויים ועל כן, כאשר בוחרים מדבקות חשוב מאוד לבחור במדבקות עמידות ואיכותיות שלא יתקלפו תוך פרק זמן קצר. כמובן שככל שהמדבקה תהיה איכותית ועמידה יותר כך היא תהיה יקרה יותר, אך היא בהחלט שווה את המחיר.

כמה עולה להשחיר את חלונות הרכב?

מחיר השחרת חלונות הרכב ינוע בין 100-150 ₪ לחלון בציפוי. בסיס של מדבקת ננו קרמית יכול להגיע גם לאלפי שקלים. שיטת הלייזר היא כמובן יקרה יותר. יחד עם זאת, לא כדאי לבחור בשיטה זולה שהיא פחות יעילה, אלא יש לוודא שהשיטה איכותית ותעניק לכם תוצאות ארוכות טווח.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»