פולי קפה פרימיום שכדאי להכיר

קפה ערביקה תופס הרבה יותר מ-50 אחוזים מנפח גידולי הקפה בעולם. עובדה זו מרשימה בפני עצמה, אך מה שיותר מעניין לדעת שזהו הזן שנחשב לטוב ביותר. כאשר תרבות הקפה כיום הפכה למשוכללת כל כך, כל בריסטה שמכבד את עצמו יספר לכם כי ערביקה, אלה פולי קפה פרימיום במלוא מובן המילה. יחד עם זאת, קפה פרימיום זה גם קפה שנטחן סמוך למועד שתיית הקפה, כך שמיצוי הטעמים יהיה המוצלח ביותר שאפשר לבקש.

מהיכן מביאים פולי קפה פרימיום

אתיופיה זו יבשת האם של הקפה, שם הוא התגלה וגם הוא גדל (בעבר) בצורה של צמח בר. אמנם כיום עדיין מתקיימת במדינה זו חקלאות טובה של קפה, אבל פולי קפה פרימיום מגיעים ברובם הגדול ממקום אחר. פולים פרימיום מטופחים בצורה מוצלחת מאוד ביבשת אמריקה. פחות בצפון אמריקה, הרבה יותר במרכז ובדרום אמריקה. בעבר, ייצור הקפה שילב קטיף ידני אך כיום לא בהכרח. עם זאת, בחלק ממדינות דרום אמריקה עדין קוטפים את הקפה בצורה ידנית מה שמבטיח שרק הפולים הבשלים במידה המדויקת יעבור לשלב הקטיף והייבוש.

פרימיום באינטרנט

קפה ארוז שנטחן מזמן יכול להיות טוב, אבל הוא רחוק מלהיות מצוין. אם אתם חובבי קפה אמיתיים או שאתם רוצים ליהנות מהפולים הטובים יותר, באיכות הגבוהה יותר, את הקפה שלכם תזמינו באינטרנט. חנות מקוונת שמתמחה בייבוא ואספקת פולי קפה פרימיום מביאה את הטוב ביותר. קפה מברזיל, פולים מקולומביה, זנים איכותיים ממדינות אפריקה. אספקת הפולים יכולה לכלול טחינה בצורה הרצויה, בהתאם לסוגי משקאות הקפה המועדפים עליכם (קפה שחור, פילטר וכן הלאה). מעכשיו, גם אתם יכולים לשדרג את הקפה שלכם וליהנות מיותר ארומה, בכל לגימה ולגימה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»