יוצאים לפנסיה? כדאי לקחת בחשבון ייעוץ פרישה

אם אתם מחשיבים את עצמכם לאנשים מסודרים, כאלו שלא אומרים 'נסתדר' אלא דואגים, בכוחות עצמכם, לסדר את הדברים היטב מראש, כדי שבעיות לא יצוצו, כנראה שפגשתם יועץ פנסיוני מתי שהוא במהלך שנות העבודה שלכם.

עכשיו, כאשר אתם לקראת הפרישה לחיים פרטיים, לאחר עשרות שנות עבודה, הגיע הזמן להשלים את המשימה. ייעוץ פרישה הוא התחום שיעזור לכם לעשות סדר בתכנון הפיננסי שלכם לכל השנים הבאות.

קראו עוד על איך זה עובד ומה כדאי לקחת בחשבון.

ייעוץ פרישה:

לאלו מכם שהיו עצמאיים מצליחים, ייעוץ פרישה כנראה יהיה מיותר. הסיבה היא בגלל שעצמאיים, בין אם מדובר ביזמים או באנשי עסקים, על פי רוב בגיל כזה יש כבר השקעות מסודרות, נכסים והדאגה הכלכלית היא משהו שהם זוכרים מהעבר הרחוק.

זו אכן התמורה של העצמאות בחלק מהמקרים. הנכסים שהם צברו במהלך חייהם, יכולים להספיק להם לפנסיה די והותר ואין להם דאגות תקציביות להמשך החיים.

אבל שכירים לא בכירים או אחרים, חייבים לתכנן את הפנסיה, משום שאם לא, הם עלולים להוציא הרבה מידי כל חודש ולהיכנס, מהר מאוד, לבור כלכלי קשוח.

בשביל זה בדיוק יש יועץ פרישה. זהו אדם שעבר לימודים רשמיים והוא יכול לייעץ לכם אודות מה נכון לעשות עם הכסף, איך לחלק אותו נכון ואיך להתייחס להוצאות חריגות.

למשל, להרבה אנשים יש חלום של פנסיה. אצל אחד זה טיול גדול במשך שנה או יותר, אצל אחר זה דווקא רכב חדש שנחשב לחלום מבחינתו, היועץ יעזור לכם להבין איך לאפשר לזה לקרות, בלי להכניס את עצמכם למצב כלכלי בעייתי, הכול כמובן בגבולות האפשר וביכולת הכלכלית שלכם.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»