עבודות אינסטלציה בגובה – לפעמים זה הפתרון היחידי

תקלות אינסטלציה פוגעות ברכוש שלנו או דל מקום העבודה ומשבשות את את סדר היום האישי והמקצועי. הצפה בבית מחייבת טיפול מיידי ועובש או נזילות בקיר משחיתות אותו ודורשות תגובה מהר ככל האפשר. אי טיפול בזמן עלול לגרום לצורך בשיקום קיר חיצוני שנפגם כתוצאה מרטיבות. יש עבודות אינסטלציה פשוטות שגם דיירי הבניין יכולים לבצע, ובמקרה שלא – להזמין אינסטלטור מוכר כדי שיפתור את הבעיה, אבל ישנן גם עבודות שאינסטלטור לא יוכל לבצע אם אין לו אפשרות לבצע אותן בגובה רב ובסיוע ציוד מקצועי כמו מנוף או כבל סנפלינג.

במקרה כזה יש לפנות אך ורק לחברה המתמחה בעבודות כאלה ולפני חתימת החוזה לקבל מידע בעניין תקני הבטיחות שלה, רמת הניסיון, עבודות קודמות וממליצים. 

איפה זה נדרש?

עבודות כאלה נדרשות למשל במגדלי משרדים אבל גם בבתים משותפים בני 3-6 קומות ואפילו בבתים דו קומתיים בהם צינורות נמצאים בגובה רב ואין אליהם גישה קלה. צינורות רבים נמצאים בגובה וביניהם גם מרזבים המנקזים את מי הגשמים ומונעים שלוליות על הגג וכן לחות ועובש שמובילים לסדקים בקירות. טיפול במרזבים מחייב עבודות אינסטלציה בגובה ע"י אנשי מקצוע מנוסים בלבד. כמו כן צינורות של מערכות מיזוג אוויר נמצאים בגובה ותקלות במערכת זו עשויות לחייב טיפול בגובה. צינורות שפכים נמצאים גם הם בגובה לאורך הקירות וסתימות בביוב עשויות להוביל לצורך בהחלפתם. זו עבודת אינסטלציה שאפשרית רק בגובה.

מי מוסמך לבצע עבודות כאלו?

עבודות אינסטלציה בגובה נחשבות למסוכנות ואינן מיועדות לדיירים. לפני החתימה על חוזה עם החברה המבצעת חשוב לקבל עליה המלצות ומידע על ניסיון מקצועי כולל סרטוני וידיאו. בפגישה המקדימה חשוב לתת לנציגי החברה תמונת מצב מלאה בנוגע לליקויים שנתגלו ומחייבים טיפול וליהמנע מהסתרת מידע חיוני. עליכם לקבל מידע מלא לגבי לוחות זמנים וכמובן עלויות ולהיות בטוחים שפוליסות הביטוח מכסות את הפועלים ואתכם, במקרה של תאונה.

שימוש בסנפלינג נחשב זול יחסית בהשוואה לשיטות אחרות ולכן סביר שיציעו לכם את הדרך הזו כדי להתמודד עם בעיות האינסטלציה, וזכרו: לפעמים זהו הפתרון היחיד ואין טעם בקריאה לאינסטלטור מוכר אלא רק לחברות המתמחות בעבודות גובה. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»