פירסניגים – לבחור פירסינג בצורה נכונה

לפני שלושים שנה, מעטי מעט עשו לעצמם פירסינג, בין אם זה בגבה, בשפה, באף או בכל מקום אחר. בכלל הרעיון של עגילים לא היה נפוץ כמו היום. אצל נשים הוא היה פופולארי כמובן, אך אצל גברים פחות. 

עם השנים זה השתנה. היום אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד גברים ונשים, שיש להם חורים באוזניים, אך גם במקומות אחרים בגוף, ולשם כך הם עונדים פירסינג. עגיל עגול, שאיננו תמיד מכיל פריטים מסוימים, לעיתים הוא ריק לגמרי, קרי חישוק בלבד. עדיין עבור רבים הוא מהווה תכשיט יופי ייחודי ושונה. 

השימוש בפירסינג נפוץ בעיקר בקרב צעירים, לרוב אחרי צבא, אז הם מבקשים "להשתחרר" ולעשות דברים שלא יכלו לעשות במשך שירותם הצבאי. יחד עם זאת, ישנם גם לא מעט צעירים שיש להם פירסינג באזורים שונים בגוף , גם במהלך שירותם הצבאי, והם פשוט מסתירים אותם או מורידים את העגיל ומחזירים אותו כשהם מגיעים הביתה. 

כיצד בוחרים פירסינג

על מנת לבחור פירסינג בצורה נכונה, יש לבחון את העיצוב שלו ועד כמה הוא מתאים למבנה הגוף ולמקום בו מבקשים לעשות את החור. למשל, אם מדובר על פירסינג בגבה, אז באופן טבעי צריך לבדוק האם הוא מתאים למבנה הפנים, האם הוא מתאים לעיניים ולצבע שלהן. 

כמו כן, יש לוודא מה איכות הפירסינג ועד כמה הוא באמת חזק, נקי ואיכותי. זאת על מנת שלא נגיע למצב שנשתמש במרכיב שעלול להזדהם ולגרום דלקות או בעיות אחרות בגוף. צריך לציין, כל שימוש בפירסינג, בין אם זה בגבה או במקומות אחרים, חייב להתבצע, כאשר אנחנו דואגים לנקות את האור היטב, לחטא אותו כמו שצריך, עם כל המרכיבים הנדרשים לכך. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»