תמונות חינם או בתשלום?

אחת מן ההתלבטויות של כל אדם שמקים ערוץ אונליין היא לגבי המקום שממנו הוא יבצע הורדה של תמונות הנדרשות באופן בסיסי והכרחי למדי. למרבה המזל יש הרבה מאוד אתרים להורדת תמונות שבהם ניתן לבצע הורדה של תמונות, וכאן יש לעמוד על ההבדל שבין מאגר חינמי למאגר בתשלום.

משלמים על איכות

ברגע בו משלמים על תמונה או תמונות מתוך מאגר, מה שמצפים לקבל בין כל היתר הוא איכות של תמונה ללא כל פשרה. זה אומר כי התמונות הללו יהיו מכוונות עבור עסקים וכוללות תמונות שמגיעות להורדה בכל מיני סוגים של גדלי קבצים. למה זה חשוב? כי לא כל תמונה היא כזו שרוצים לבצע בה שימוש באותה תצורה, ויש תמונות שאותן צריכים בגודל קטן לעומת תמונות "כבדות" יותר שלהן יהיה שימוש יעיל יותר עם חדות שתישמר לאחר שזו פרוסה לה לרוחב עם אפשרות נוחה של הגדלה. במקרים רבים התמונות עוברות פעולה נוספת של עריכה, והרזולוציה הגבוהה באה לידי ביטוי היטב בתמונה באיכות טובה.

משלמים על מבחר

חברות שעוסקות בכל מיני תחומים(כמו חברות בנייה וקידום אתרים) וגם חברות שממוקדות בתחום אחד(כמו העסק עצמו) צריכים גיוון של תמונות כל הזמן. יש תמונות שבהן עושים שימוש עבור ימי חג, תמונות עבור יחס אל עונות השנה, תמונות עבור שירות לקוחות, תמונות עבור תחום עיסוק מסוים ועוד שלל של קטגוריות שתחת כל אחת מצפים לראות כמה שיותר תמונות שבהן ניתן לבצע שימוש יעיל וכמה שיותר ממוקד לאותה המטרה. מאגרי תמונות בתשלום הם גדולים ומציעים גיוון רחב מאשר אתר חינם.

חינם עם וללא התנייה

הבעיה הכי גדולה עם תמונות שמגיעות ללא תשלום היא לא רק האפשרות של גיוון התמונות או הגדלים שנמצאים בצורה נוחה עבור כל תמונה, אלא גם העניין של תמונות שעבור השימוש בהן ניתן להוריד את התמונה והשימוש בה נעשה כאשר יש להציב קרדיט עבור הבעלים החוקיים של אותה התמונה. לא לכל אחד המגבלות הללו נוחות במיוחד, ולכן יש עסקים רבים אשר מתעדפים אתר על מלאי נרחב, אפשרות עריכה ואיכות, על פני חיפוש מתמיד אחר תמונה מתאימה במאגר חינמי.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»