הדברת עש – האם אפשר לעשות את זה לבד

לא מעט אנשים אשר מזהים בביתם עש, בטוחים שהם יכולים לבצע את הדברת העש באופן עצמאי. אולם, חשוב מאוד לדעת שכיום ניתן להדביר באופן הרמטי עש, רק באמצעות ריסוס או שימוש בחומרי הדברה ירוקה מיוחדים. על אף שבעבר הדברת עש הייתה מבצעת על ידי אבוקת עשן ולעיתים אף הייתה יעילה, הרי שהוצאת שיטה זו מהחוק על ידי המשרד להגנת הסביבה היא סיבה מספיק טובה לפנות לשירותם של אנשי מקצוע העוסקים בתחום הדברת עש בצורה מקצועית, מנוסה ואיכותית.

מהו עש?

העש הוא חרק אשר מגיע ממשפחת הפרפרים (קראו על סוגי החרקים בבית). ניתן לומר שכל חרק אשר מגיע ממשפחה זו ואיננו פרפר הוא עש. קיימים כיום מעל אלף סוגים של עש בעולם. העש פעיל בעיקר בלילה ורוב הסוגים שלו עלולים לגרום לנזק כבד לחקלאות, לבתים פרטיים ולמוצרים שונים אשר משמשים כל אדם בחיי היומיום שלו. אין ספק שכאשר מזהים את הימצאותו של עש, יש צורך לפנות באופן מידי למדביר מקצועי ומנוסה העוסק בתחום הדברת עש, על מנת שהעש לא יפגע בבריאות של כל אדם המצוי במקום שבו הוא מצוי וכן לא יסב נזק לבגדים, חפצים, בתים פרטיים וכמובן: חקלאות. הנזקר אשר גורם העש בבית, הוא נזק אשר הוא מבצע כאשר הוא עוד בשלב הזחל ולא כאשר הוא הופך לחרר מעופף. העש אוהב ריקבון, כותנה, פירות, צמר וקמח. גם כאשר העש נתקל בשקיות סגורות הוא יתפח בהם מעבר בכדי להיכנס לפנים ולהטיל שם ביצים. בעין לא מקצועית יהיה מאוד קשה להבחין בביצי עש המצויים בתוך מוצרים ולכן, בכל מקום שבו יש חשש לעש יש לבצע הדברה.

כיצד בוחרים מדביר להדברת עש

לאחר שהבנתם שהדברת עש חייבת להתבצע באופן מקצועי, מנוסה ואיכותי על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, זה הזמן שתחפשו את המדבירים המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום הדברת עש. חשוב לוודא מראש שמדובר במדבירים איכותיים, בעלי ותק ואסמכה בתחום הדברה זו ובעלי הצלחות רבות בתחום הדברת עש. כמו כן, יש לוודא כי הדברת העש על ידי המדביר הנבחר תתבצע בצורה הבטוחה ביותר ובשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»